Kontaktinformation
Tävlingsledare
Roland Nilsson
OK Kompassen
0706 44 57 90
rnilsson@telia.com

Bitr tävlingsledare / Kontaktperson
Peter Larsson
FK Boken
0706 37 19 42
pelle@emak.nu

Banläggare
Roine Schölin
Örkelljunga FK
0430 226 77
rsedenberga@hotmail.com

Banläggare
Agne Bengtsson
OK Kompassen
0435 44 12 94
agne.bengtsson@spray.se

Banläggare
Martin Kriblad
Hjärnarps GH OL
0431 41 14 61
kriblad.m@ektv.nu

Banläggare
Håkan Palm
FK Boken
0435 359 05
hakan.b.palm@telia.com

Tävlingsadm.
Sven-Eric Ericson
Helsingborgs SOK
042 20 57 47
sven-eric.ericson@brinova.se

TC
Mats Nilsson
Helsingborgs SOK
042 10 22 65
mats-erik.nilsson@bredband.net

INFO / Press
Ulla Olsson
FK Boken
0435 44 81 12
ulla.olsson@perstorp.seths.se

Marknad
Christer Ljungdahl
Hjärnarps GH OL
0431 45 45 69
christer@hghol.se

Logistik
Leif-Åke Andersson
FK Boken
070 514 75 05
leif.ake.andersson@silversmedjan.se

Ekonomi
Thure Månsson
OK Kompassen
0435 44 00 78
nilsthure@telia.com

Tävlingskontrollant
Fred Strömsten
SOFT
fredstromsten@hotmail.com

Tävlingskontrollant
Jan-Eric Nelking
Skånes OF
0430 282 03

Bankontrollant
Lars Roos
10MILA-föreningen
lars.ro@telia.com

Ingela Ekelöv
Skånes OF
i.ekelov@telia.com


 

Inlagt av Henrik Persson - 2007-08-25 17:48    Uppdaterad: 2009-04-03 19:59

Sidan är laddad 90927 gånger

 

Huvudsponsor 10MILA 2009
Petzl
 
10 MILA 2009 samarbetar med
Perstorp Kommun
Klippans Kommun
Maxim
Einar Dahls Byggnads AB
Activus
Spring Cup
Gustafsborg
Sjuttio3an
Perstorp Golfklubb
Perstorp scoutkår
 
 
 
  Föreningen Tiomilakavlen. Webmaster 10MILA.10MILA