Ungdomslag / Junior´s team: 300  
Damlag / Women´s team: 345  
Herrlag / Men´s team: 350  
Öppen budkavle / Open Relay:  

Svenska  English  Suomeksi
 
Resultat Damer

Till resultatsidan

Plats Lag Land Omstart Tid Tid efter
1 IFK Lidingö SOK 1 SWE   3:51:57
2 Ulricehamns OK 1 SWE   3:53:03 +1:06
3 Halden Skiklubb 1 NOR   3:56:41 +4:44
4 Domnarvets GoIF 1 SWE   3:56:58 +5:01
5 OK Hällen 1 SWE   3:59:18 +7:21
6 Sävedalens AIK 1 SWE   4:00:22 +8:25
7 NTNUI 1 NOR   4:00:30 +8:33
8 LYNX 1 FIN   4:02:08 +10:11
9 Bækkelaget SK 1 NOR   4:03:16 +11:19
10 OK Linné 1 SWE   4:04:12 +12:15
11 SK Pohjantähti 1 FIN   4:04:22 +12:25
12 Tullinge SK 1 SWE   4:05:54 +13:57
13 Tampereen Pyrintö 1 FIN   4:05:58 +14:01
14 Paimion Rasti 1 FIN   4:08:26 +16:29
15 IFK Moras OK 1 SWE   4:08:28 +16:31
16 Stora Tuna OK 1 SWE   4:08:34 +16:37
17 KOO-VEE 1 FIN   4:08:53 +16:56
18 Soik Hellas 1 SWE   4:15:19 +23:22
19 Kalevan Rasti 1 FIN   4:15:58 +24:01
20 OK Kolmården 1 SWE   4:15:59 +24:02
21 MS Parma 1 FIN   4:16:37 +24:40
22 Hagaby GoIF 1 SWE   4:16:39 +24:42
23 Järla Orientering 1 SWE   4:16:44 +24:47
24 Bækkelaget SK 2 NOR   4:16:59 +25:02
25 Täby Ok 1 SWE   4:17:08 +25:11
26 IK Hakarpspojkarna 1 SWE   4:18:52 +26:55
27 Leksands OK 1 SWE   4:19:17 +27:20
28 Göteborg-Majorna 1 SWE   4:19:21 +27:24
29 Fredrikstads SK 1 NOR   4:19:27 +27:30
30 Eksjö SOK 1 SWE   4:19:34 +27:37
31 Angelniemen Ankkuri 1 FIN   4:21:39 +29:42
32 DELTA 1 FIN   4:21:45 +29:48
33 Tullinge SK 2 SWE   4:22:42 +30:45
34 Bromma-Vällingby/Järfälla 1 SWE   4:22:59 +31:02
35 OK Tisaren 1 SWE   4:24:05 +32:08
36 Nydalens Skiklub 1 NOR   4:24:09 +32:12
37 OK Kåre 1 SWE   4:24:30 +32:33
38 Konnerud I.L. 1 NOR   4:24:37 +32:40
39 IF Thor 1 SWE   4:24:52 +32:55
40 OK Rodhen 1 SWE   4:27:10 +35:13
41 Tampereen Pyrintö 2 FIN   4:27:25 +35:28
42 Pan-Kristianstad 1 SWE   4:28:51 +36:54
43 IFK Moras OK 2 SWE   4:29:06 +37:09
44 Kangasala SK 1 FIN   4:29:11 +37:14
45 IFK Göteborg 1 SWE   4:29:20 +37:23
46 Västerås SOK 1 SWE   4:31:05 +39:08
47 SK Zabovresky Brno 1 CZE   4:31:20 +39:23
48 OK Orion 1 SWE   4:31:37 +39:40
49 NTNUI 2 NOR   4:32:20 +40:23
50 OK Tyr 1 SWE   4:34:47 +42:50
51 IF Hagen 1 SWE   4:35:37 +43:40
52 Sävedalens AIK 2 SWE   4:35:48 +43:51
53 Turun Suunnistajat 1 FIN   4:36:11 +44:14
54 Alfta ÖSA OK 1 SWE   4:36:19 +44:22
55 Lillomarka O-lag 1 NOR   4:36:29 +44:32
56 Domnarvets GoIF 2 SWE   4:36:46 +44:49
57 NTNUI 3 NOR   4:37:20 +45:23
58 IK Hakarpspojkarna 2 SWE   4:37:44 +45:47
59 OK Skogsfalken 1 SWE   4:38:11 +46:14
60 Halden Skiklubb 2 NOR   4:39:16 +47:19
61 OK Vilse - 87 1 SWE   4:39:24 +47:27
62 Kalevan Rasti 2 FIN   4:39:48 +47:51
63 Tumba-Mälarhöjden OK 1 SWE   4:40:57 +49:00
64 Frol IL 1 NOR   4:41:06 +49:09
65 OK Ravinen 1 SWE   4:41:11 +49:14
66 Magnus Orienteering 1 CZE   4:41:26 +49:29
67 OK Pan Århus 1 DEN   4:41:30 +49:33
68 Rastikarhut 1 FIN   4:42:54 +50:57
69 Söders SOL-Tyresö 1 SWE   4:43:26 +51:29
70 OK Skogsfalken 2 SWE   4:45:41 +53:44
71 Långhundra IF 1 SWE   4:45:49 +53:52
72 Helsingin Suunnistajat 1 FIN   4:45:52 +53:55
73 Kongsberg O-lag 1 NOR   4:47:11 +55:14
74 Rajamäen Rykmentti 1 FIN   4:47:30 +55:33
75 OK Landehof 1 SWE   4:47:43 +55:46
75 Linköpings OK 6 SWE   4:47:43 +55:46
77 Rasti-Lukko 1 FIN   4:49:07 +57:10
78 Domnarvets GoIF 3 SWE   4:49:38 +57:41
79 SK Praga 1 CZE   4:51:16 +59:19
80 Ulricehamns OK 2 SWE   4:51:17 +59:20
81 KFUM Örebro OK 1 SWE   4:51:19 +59:22
82 IFK Umeå 1 SWE   4:51:24 +59:27
83 Södertälje-Nykvarn 1 SWE   4:51:31 +59:34
84 OK Denseln 1 SWE   4:51:32 +59:35
85 IL Tyrving 1 NOR   4:51:46 +59:49
86 Linköpings OK 1 SWE   4:53:43 +1:01:46
87 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 FIN   4:53:45 +1:01:48
88 Heming/Njård O-lag 1 NOR   4:53:51 +1:01:54
89 Lunds OK 1 SWE   4:54:00 +1:02:03
90 Hiisirasti 1 FIN   4:54:28 +1:02:31
90 Lillomarka O-lag 2 NOR   4:54:28 +1:02:31
92 NTNUI 4 NOR   4:54:32 +1:02:35
93 Vimmerby OK 1 SWE   4:54:43 +1:02:46
94 Sandefjord o-klubb 1 NOR   4:54:56 +1:02:59
95 IFK Lidingö SOK 2 SWE   4:54:59 +1:03:02
96 Linköpings OK 2 SWE   4:55:04 +1:03:07
97 Pihkaniskat 1 FIN   4:55:52 +1:03:55
98 OK Linné 2 SWE   4:55:57 +1:04:00
99 OK Södertörn 1 SWE   4:56:23 +1:04:26
100 Paimion Rasti 2 FIN   4:58:20 +1:06:23
101 Stora Tuna OK 2 SWE   4:58:34 +1:06:37
102 Vänersborgs SK 1 SWE   4:58:36 +1:06:39
103 Nydalens Skiklub 2 NOR   4:58:43 +1:06:46
104 Magnus Orienteering 2 CZE   5:00:11 +1:08:14
105 LYNX 2 FIN   5:00:36 +1:08:39
106 Anttolan U./Kouvolan R./SK Vuoksi 1 FIN   5:00:39 +1:08:42
107 Rasti-Kurikka 1 FIN   5:00:43 +1:08:46
108 Porsgrunn OL 1 NOR   5:00:44 +1:08:47
109 Skarpnäcks OL 1 SWE   5:00:54 +1:08:57
110 Täby Ok 2 SWE   5:01:15 +1:09:18
111 OK Tisaren 2 SWE   5:01:22 +1:09:25
112 Ås-UMB Orientering 1 NOR   5:02:07 +1:10:10
113 Soik Hellas 2 SWE   5:03:58 +1:12:01
114 KOO-VEE 2 FIN   5:04:14 +1:12:17
115 Dalaportens OL 1 SWE   5:04:15 +1:12:18
116 Leksands OK 2 SWE   5:05:43 +1:13:46
117 Gävle OK 1 SWE   5:05:47 +1:13:50
118 Polish Junior Team 1 POL   5:06:05 +1:14:08
119 Söders SOL-Tyresö 2 SWE   5:06:19 +1:14:22
120 Sävedalens AIK 3 SWE   5:06:20 +1:14:23
121 OK Hällen 2 SWE   5:06:26 +1:14:29
122 IFK Göteborg 2 SWE   5:06:35 +1:14:38
123 Umeå OK 1 SWE   5:10:14 +1:18:17
124 FK Herkules 1 SWE   5:10:17 +1:18:20
125 Rastivarsat 1 FIN   5:10:18 +1:18:21
126 Tampereen Pyrintö 3 FIN   5:10:27 +1:18:30
127 Nybro OK 1 SWE   5:10:30 +1:18:33
128 Tjällmo-Godegård 1 SWE   5:10:34 +1:18:37
129 Bredaryds SOK 1 SWE   5:10:38 +1:18:41
130 Tullinge SK 4 SWE   5:10:55 +1:18:58
131 SOK Viljan 1 SWE   5:11:12 +1:19:15
132 DELTA 2 FIN   5:13:00 +1:21:03
133 Nyköpings OK 1 SWE   5:15:04 +1:23:07
134 IFK Moras OK 3 SWE   5:15:22 +1:23:25
135 Espoon Suunta 1 FIN   5:15:23 +1:23:26
136 SK Zabovresky Brno 2 CZE   5:15:31 +1:23:34
137 OK Orient 1 FIN   5:15:42 +1:23:45
138 Attunda OK 1 SWE   5:15:48 +1:23:51
139 OK Linné 3 SWE   5:15:51 +1:23:54
140 Fossum IF 1 NOR   5:15:57 +1:24:00
141 Jönköpings OK 1 SWE   5:16:16 +1:24:19
142 Täby Ok 3 SWE   5:16:31 +1:24:34
143 Lahden Taimi/Lahden Suu./Mäntsälän Urh. 1 FIN   5:16:34 +1:24:37
144 Halmstad/Oskarström 1 SWE   5:16:40 +1:24:43
145 OK Tyr 2 SWE   5:16:49 +1:24:52
145 Järla Orientering 2 SWE   5:16:49 +1:24:52
147 Roxen/Sjärnorp 2 SWE   5:16:51 +1:24:54
148 Asker Skiklubb 1 NOR   5:16:54 +1:24:57
149 GoIF Tjalve 1 SWE   5:17:00 +1:25:03
150 Fredrikstads SK 2 NOR   5:17:24 +1:25:27
151 Ärla IF 1 SWE   5:17:35 +1:25:38
152 Raumar orientering 1 NOR   5:18:16 +1:26:19
153 Lapuan Virkiä 1 FIN   5:20:01 +1:28:04
154 OK Kåre 2 SWE   5:21:15 +1:29:18
155 Uddevalla OK 1 SWE   5:21:22 +1:29:25
156 OK Alehof 1 SWE   5:21:29 +1:29:32
157 Jämsän Retki-Veikot 1 FIN   5:22:01 +1:30:04
158 Centrum OK 1 SWE   5:22:13 +1:30:16
159 Porsgrunn OL 2 NOR   5:22:24 +1:30:27
160 Växjö OK 1 SWE   5:22:26 +1:30:29
161 OK Rodhen 2 SWE   5:22:38 +1:30:41
162 OK Milan 1 SWE   5:22:49 +1:30:52
163 Västerås SOK 2 SWE   5:23:01 +1:31:04
164 OK Klemmingen/IFK Göt 1 SWE   5:23:32 +1:31:35
165 Linköpings OK 3 SWE   5:25:15 +1:33:18
166 Kils OK 1 SWE   5:25:54 +1:33:57
167 Östersunds OK 1 SWE   5:26:21 +1:34:24
168 Bromma-Vällingby/Järfälla 2 SWE   5:26:51 +1:34:54
169 Främmestad/Ryda 1 SWE   5:27:22 +1:35:25
170 Ähtärin Urheilijat 1 FIN   5:27:24 +1:35:27
171 Helsingborgs SOK 1 SWE   5:28:46 +1:36:49
172 Angelniemen Ankkuri 2 FIN   5:30:23 +1:38:26
173 Kalmar OK 1 SWE   5:30:36 +1:38:39
174 Skåneslättens OL 1 SWE   5:30:45 +1:38:48
175 Göteborg-Majorna 2 SWE   5:31:12 +1:39:15
176 Boxholm-Mjölby OL 1 SWE   5:31:17 +1:39:20
177 IF Thor 2 SWE   5:31:32 +1:39:35
178 Köping-Kolsva OK 1 SWE   5:31:45 +1:39:48
179 IF Hagen 2 SWE   5:33:27 +1:41:30
180 Keuruun Kisailijat 1 FIN   5:33:50 +1:41:53
181 Snättringe SK 1 SWE   5:34:00 +1:42:03
182 Lunds OK 2 SWE   5:34:05 +1:42:08
183 Ronneby OK 1 SWE   5:34:18 +1:42:21
184 Södertälje-Nykvarn 2 SWE   5:34:45 +1:42:48
185 Sävedalens AIK 4 SWE   5:34:54 +1:42:57
186 OK Pan Århus 2 DEN   5:34:55 +1:42:58
187 Spring Cup OK 1 DEN   5:36:03 +1:44:06
188 Navi 1 FIN   5:36:12 +1:44:15
189 OK Klyftamo 1 SWE   5:36:23 +1:44:26
190 Stora Tuna OK 3 SWE   5:40:26 +1:48:29
191 Istrums SK 1 SWE   5:40:47 +1:48:50
192 OK Dacke 1 SWE   5:40:48 +1:48:51
193 Göteborg-Majorna 3 SWE   5:41:11 +1:49:14
194 Hagaby GoIF 2 SWE   5:42:15 +1:50:18
195 Ås-UMB Orientering 2 NOR   5:42:53 +1:50:56
196 Kristiansand OK 2 NOR   5:43:24 +1:51:27
197 OK Ravinen 3 SWE   5:44:54 +1:52:57
198 OK Kolmården 3 SWE   5:44:58 +1:53:01
199 Strängnäs-Malmby 1 SWE   5:45:26 +1:53:29
200 Västvärmlands OK 1 SWE   5:45:35 +1:53:38
201 Kuzmolovo 110 1 SWE   5:45:42 +1:53:45
202 Tullinge SK 6 SWE   5:46:50 +1:54:53
203 NTNUI 5 NOR   5:46:55 +1:54:58
204 Indre Östfold OK 1 NOR   5:47:49 +1:55:52
205 OK Södertörn 2 SWE   5:47:52 +1:55:55
206 OK Ravinen 2 SWE   5:47:53 +1:55:56
207 Skattkärrs IF 1 SWE   5:48:20 +1:56:23
208 Fjärås AIK 1 SWE   5:48:36 +1:56:39
209 Løten/Gjøvard/Lillehammer 1 NOR   5:50:41 +1:58:44  
210 OK Skogshjortarna 1 SWE   5:57:52 +2:05:55
211 Aalborg OK 1 DEN   5:59:05 +2:07:08
212 Rehns BK 1 SWE   5:59:10 +2:07:13
213 Sundsvalls OK 2 SWE   6:05:06 +2:13:09  
214 Tullinge SK 5 SWE   6:05:14 +2:13:17
215 Helsingin Suunnistajat 2 FIN   6:05:30 +2:13:33
216 Jönköpings OK 2 SWE   6:07:48 +2:15:51
217 Pan-Kristianstad 2 SWE   6:07:52 +2:15:55
218 Kungälvs OK 1 SWE   6:08:14 +2:16:17
219 Frol IL 2 NOR   6:14:57 +2:23:00
220 OK Enen 1 SWE   6:18:32 +2:26:35
221 Oppsal IF 1 NOR   6:31:15 +2:39:18
222 Konnerud I.L. 2 NOR   6:31:28 +2:39:31
223 OK Skogsstjärnan 1 SWE 1 5:01:17 +1:09:20
224 IK Hakarpspojkarna 3 SWE 1 5:01:20 +1:09:23
225 Valkeakosken Haka 1 FIN 1 5:01:44 +1:09:47
226 FK Friskus-Varberg 1 SWE 1 5:02:21 +1:10:24
227 Nässjö OK 1 SWE 1 5:02:43 +1:10:46
228 NTNUI 6 NOR 1 5:03:10 +1:11:13
229 OK Tyr 3 SWE 1 5:04:22 +1:12:25
230 Nydalen/Moss/Hämee 1 NOR 1 5:04:25 +1:12:28
231 Skogslöparna 1 SWE 1 5:05:00 +1:13:03
232 Tumba-Mälarhöjden OK 2 SWE 1 5:06:41 +1:14:44
233 Tibro OK 1 SWE 1 5:06:50 +1:14:53
234 Skogspojkarnas OK 1 SWE 1 5:07:25 +1:15:28
235 OK Roxen 1 SWE 1 5:08:04 +1:16:07
236 Västerås SOK 4 SWE 1 5:09:04 +1:17:07
237 Katrineholms OK 1 SWE 1 5:09:33 +1:17:36
238 Linköpings OK 4 SWE 1 5:10:29 +1:18:32
239 Sippurasti 1 FIN 1 5:13:10 +1:21:13
240 Vallentuna-Össeby 1 SWE 1 5:13:15 +1:21:18
241 OK Hammaren 1 SWE 1 5:14:14 +1:22:17
242 OK Landehof 2 SWE 1 5:17:57 +1:26:00
243 OK Kolmården 2 SWE 1 5:19:30 +1:27:33
244 OK Linné 4 SWE 1 5:20:05 +1:28:08
245 Frölunda OL 1 SWE 1 5:21:00 +1:29:03
246 Umeå OK 2 SWE 1 5:21:03 +1:29:06
247 Kongsberg O-lag 2 NOR 1 5:21:04 +1:29:07
248 Modum 1 NOR 1 5:21:30 +1:29:33
249 IF Sturla 1 NOR 1 5:21:31 +1:29:34
250 Eiker ol 1 NOR 1 5:21:48 +1:29:51
251 Eksjö SOK 2 SWE 1 5:22:29 +1:30:32
252 Växjö OK 2 SWE 1 5:23:04 +1:31:07
253 OK Nackhe 1 SWE 1 5:23:36 +1:31:39
254 Centrum OK 2 SWE 1 5:25:20 +1:33:23
255 Attunda OK 2 SWE 1 5:25:47 +1:33:50
256 Motala AIF-OL 1 SWE 1 5:25:54 +1:33:57
257 Lillomarka O-lag 3 NOR 1 5:28:02 +1:36:05
258 SOL Tranås 1 SWE 1 5:28:24 +1:36:27
259 Markbygdens OK 1 SWE 1 5:29:31 +1:37:34
260 Skåneslättens OL 2 SWE 1 5:31:11 +1:39:14
261 Väsby OK 1 SWE 1 5:31:22 +1:39:25
262 Visborgs OK 1 SWE 1 5:32:54 +1:40:57
263 OK Måsen 1 SWE 1 5:33:06 +1:41:09
264 Dalaportens OL 2 SWE 1 5:33:16 +1:41:19
265 Kvarnsvedens GoIF OK 1 SWE 1 5:35:39 +1:43:42
266 Järla Orientering 3 SWE 1 5:35:51 +1:43:54
267 FK Göingarna 2 SWE 1 5:36:04 +1:44:07
268 Rastikarhut/Kankaanpää 2 FIN 1 5:36:19 +1:44:22
269 Nyköpings OK 2 SWE 1 5:36:44 +1:44:47
270 Sjövalla FK 1 SWE 1 5:37:37 +1:45:40
271 Trosabygdens OK 1 SWE 1 5:37:52 +1:45:55
272 OK RSP 1 LAT 1 5:39:44 +1:47:47
273 Forsa OK 1 SWE 1 5:41:48 +1:49:51
274 Ringsaker OK 1 NOR 1 5:43:29 +1:51:32
275 OK Roslagen 1 SWE 1 5:44:13 +1:52:16
276 Stenungsunds OK 1 SWE 1 5:44:47 +1:52:50
277 OK Älvsjö Örby 1 SWE 1 5:45:33 +1:53:36
278 Linköpings OK 5 SWE 1 5:47:25 +1:55:28
279 Ringerike o-lag 1 NOR 1 5:48:26 +1:56:29
280 Tjällmo-Godegård 2 SWE 1 5:50:04 +1:58:07
281 Østmarka OK 1 NOR 1 5:50:46 +1:58:49
282 OK Tylöskog 1 SWE 1 5:51:20 +1:59:23
283 IS Kullen 1 SWE 1 5:54:09 +2:02:12
284 Länna IF 1 SWE 1 5:54:19 +2:02:22
285 NTNUI 10 NOR 1 5:54:55 +2:02:58
286 Haninge SOK 1 SWE 1 5:55:08 +2:03:11
287 Bjursås OK 1 SWE 1 5:57:43 +2:05:46
288 Linköpings OK 8 SWE 1 5:59:03 +2:07:06
289 OK Pan Århus 3 DEN 1 5:59:25 +2:07:28
290 Skarpnäcks OL 2 SWE 1 5:59:27 +2:07:30
291 Rånäs OK 1 SWE 1 5:59:48 +2:07:51
292 Lunds OK 3 SWE 1 6:00:44 +2:08:47
293 OK Nolaskogsarna 1 SWE 1 6:02:36 +2:10:39
294 SK Zabovresky Brno 3 CZE 1 6:03:30 +2:11:33
295 Ylistaron Kilpa-Veljet 1 FIN 1 6:04:33 +2:12:36
296 OK Kolmården 4 SWE 1 6:04:49 +2:12:52
297 Tidaholm/Mullsjö 1 SWE 1 6:05:58 +2:14:01
298 KFUM Örebro OK 3 SWE 1 6:05:59 +2:14:02
299 Tumba-Mälarhöjden OK 3 SWE 1 6:07:32 +2:15:35
300 NTNUI 7 NOR 1 6:10:31 +2:18:34
301 Avesta OK 1 SWE 1 6:11:53 +2:19:56
302 Trollhättans SOK 1 SWE 1 6:12:36 +2:20:39
303 Skogsluffarnas OK 1 SWE 1 6:14:04 +2:22:07
304 OK Rodhen 3 SWE 1 6:15:38 +2:23:41
305 Falköpings AIK OK 1 SWE 1 6:24:37 +2:32:40
306 Helsingborgs SOK 2 SWE 1 6:27:57 +2:36:00
307 Vimmerby OK 2 SWE 1 6:30:31 +2:38:34
308 Vallentuna-Össeby 2 SWE 1 6:32:12 +2:40:15
309 Västerås SOK 3 SWE 1 6:32:38 +2:40:41
310 GoIF Tjalve 2 SWE 1 6:34:41 +2:42:44
311 Espoon Suunta 2 FIN 1 6:37:42 +2:45:45
312 KFUM Örebro OK 4 SWE 1 6:39:34 +2:47:37
313 Lidköpings VSK 1 SWE 1 6:43:13 +2:51:16
314 IK Gandvik 1 SWE 1 6:44:14 +2:52:17
315 Trollhättans SOK 2 SWE 1 7:01:43 +3:09:46
316 NTNUI 9 NOR 2 7:51:00 +3:59:03
317 Rånäs OK 2 SWE 2 7:56:57 +4:05:00
318 OK Kroppefjäll 1 SWE 2 8:08:17 +4:16:20
319 Aalborg OK 2 DEN 2 9:21:51 +5:29:54
320 SMHI IF 1 SWE 3 8:39:08 +4:47:11
  Sundbybergs IK 1 SWE   DNF
  Umeå OK 3 SWE   DNF
  Norbergs OK 1 SWE   DNF
  Kristiansand OK 1 NOR   MP
  Tullinge SK 3 SWE   MP
  Sundsvalls OK 1 SWE   MP
  IL Tyrving 2 NOR   MP
  Halden Skiklubb 3 NOR   MP
  OK Tyr 4 SWE   MP
  Hyvinkään Rasti 1 FIN   MP
  Kangasala SK 2 FIN   MP
  FK Göingarna 1 SWE   MP
  IFK Enskede 1 SWE   MP
  Vänersborgs SK 2 SWE   MP
  OK Raseborg 1 FIN   MP
  OK Skogshjortarna 2 SWE   MP
  Kristiansand OK 3 NOR   MP
  NTNUI 8 NOR   MP
  NTNUI 11 NOR   MP
  NTNUI 12 NOR   MP
  FarumTisvilde OK 1 DEN   DNS
  Vehkalahden Veikot 1 FIN   DNS
  Wing OK Trondheim 1 NOR   DNS
  IFK Lidingö SOK 3 SWE   DNS
  MS Parma 2 FIN   DNS
  Bækkelaget SK 3 NOR   DNS
  Halden Skiklubb 4 NOR   DNS
  Soik Hellas 3 SWE   DNS
  Boxholm-Mjölby OL 2 SWE   DNS
  Sundsvalls OK 3 SWE   DNS
  Kongsberg O-lag 3 NOR   DNS
  Rajamäen Rykmentti 2 FIN   DNS
  Linköpings OK 7 SWE   DNS
  OK 64 Torpa 1 SWE   DNS
  KFUM Örebro OK 2 SWE   DNS
  Lerums SOK 1 SWE   DNS
  IF Thor 3 SWE   DNS
  Forsa OK 2 SWE   DNS
  Avesta OK 2 SWE   DNS
  Eskilstuna OL 1 SWE   DNS
  Alfta ÖSA OK 2 SWE   DNS

Till resultatsidan

 

Inlagt av Rickard Lindkvist - 2010-10-17 14:58    Uppdaterad: 2010-10-17 16:11

Sidan är laddad 90792 gånger

 

Huvudsponsor 10MILA 2010
Siemens Industrial Turbomachinery AB

Partners 10MILA 2010

Finspångs Kommun
Norrköpings Kommun
Halikko
Vallonbygden
Finet
Medley
Bovista

Sponsors 10MILA 2010

Swedbank
Bixia
Coor Service Management

Petzl
SM tele
Vänskapsarrangemang

Jukola 19.-20.6.2010
Spring Cup
 
 
  Föreningen Tiomilakavlen. Webmaster 10MILA.10MILA