10-MILA10-MILA 1999


Youth / Ungdom : 1 2 3 4            
Legtimes :   2 3 4            
-
Ladies / Damer 1 2 3 4 5          
Legtimes :   2 3 4 5          
-
Men / Herrar leg : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Legtimes :   2 3 4 5 6 7 8 9 10


Results Ladies leg 1 / Damer sträcka 1
DAM        Etappe:  1
 
  1   29  Strängnäs-Malmby OL 1        NINA VINNYTSKA            46:47        46:47  
  2   64  OK Tisaren 1                 GIEDRE VOVERINE           46:57        46:57  
  3   44  IFK Lidingö SOK 2            ZSUZSA FEY                47:04        47:04  
  4   10  Pargas IF 1                  INGELA MATTSSON           47:35        47:35  
  4   21  IFK Moras OK 1               MARIA BERGKVIST           47:35        47:35  
  6   98  OK 77 1                      BRIGITTE GRÜNIGER         47:36        47:36  
  6  125  FK Göingarna                 KAJSA NILSSON             47:36        47:36  
  8  152  Kolding OK 1                 MARIA HÖYER               47:39        47:39  
  9    4  Domnarvets GoIF 1            MARIA BERGFÄLT            47:40        47:40  
  9   40  OK Tyr 1                     EVA ALBINSSON             47:40        47:40  
  9   71  OK Nolaskogsarna 1           TRACY BLUETT              47:40        47:40  
 12   82  Heming/Njård O-lag 1         MARIANNE RIDDERVOLD       47:43        47:43  
 13    1  Baekkelagets Sportsklub      ISA HEGGEDAL              47:47        47:47  
 14   70  OK Linné 1                   Jenny Adams               47:48        47:48  
 15    5  Tampeereen Pyrintö 1         Riina Kuuselo             47:49        47:49  
 15   66  Helsingin Suunnistajat 1     ANNAMARI HEIKKINEN        47:49        47:49  
 15  209  IK Hakarpspojkarna 3         LENA ELIASSON             47:49        47:49  
 18    3  Liedon Parma 1               KYLLI KALJUS              47:51        47:51  
 18   15  Haldens Skiklubb 1           KARI CHRISTIANSEN         47:51        47:51  
 20   79  OK Denseln 1                 NINA GUNNARSSON           47:52        47:52  
 21   39  Ärla IF 1                    MONA BIERFELDT            47:53        47:53  
 21  120  Nydalens SK 2                TORUNN ÖKERN JENSEN       47:53        47:53  
 23   14  Södertälje Orientering 1     KRISTINA ALMSTRÖM         47:55        47:55  
 23   17  IFK Lidingö SOK 1            ELISABETH HANSSON         47:55        47:55  
 23   31  Domnarvets GoIF 2            THERESE BERGQVIST         47:55        47:55  
 26    7  LYNX 1                       123                       47:58        47:58  
 26  222  IF Gular                     INGER GRO LIEN            47:58        47:58  
 28   42  Nybro OK                     MARIA EKLUND              47:59        47:59  
 29  114  Hilleröd/Spring Cup 1        HELENE HAUSER             48:00        48:00  
 29  288  Almby IK 2                   KATARINA LÖVGREN          48:00        48:00  
 31    8  OK Orion 1                   MALIN SVENSSON            48:01        48:01  
 31   20  FK Friskus-Varberg 1         ANNIEKE BALJEU            48:01        48:01  
 31  128  Köping Kolsva OK             ANNA ANDREASSON           48:01        48:01  
 34   26  Leksands OK 1                ANNA LINDER               48:02        48:02  
 34   56  IK Hakarpspojkarna 2         EVA STÅLSTAD              48:02        48:02  
 36  160  Tampeereen Pyrintö 5         Sari Saarijärvi           48:03        48:03  
 36  346  Haldens Skiklubb 3           ELLEN KATRINE SVENDSBY    48:03        48:03  
 38   11  Sundsvalls OK 1              ANNIKA ANDERSSON          48:04        48:04  
 38  342  Lappen Riento                ALEXANDRA VOJTENKO        48:04        48:04  
 40   16  OK Ravinen 1                 THERESE ERIKSSON          48:05        48:05  
 40   65  IFK Hedemora OK 1            KRISTIN BACKÅKERS         48:05        48:05  
 42   30  Turun Suunnistajat 1         SALLA SUKKI               48:06        48:06  
 43   25  Stora Tuna IK 1              EMMA NILSSON              48:07        48:07  
 43  240  Gävle OK 1                   ANNA BERGGREN             48:07        48:07  
 45   48  Södertälje Orientering 2     INGELA PETTERSSON         48:09        48:09  
 45  238  Järfälla OK 1                SOFIA PÅLSSON             48:09        48:09  
 47  351  Keuruun Kisallijat           ERJA JOKINEN              48:10        48:10  
 48  143  Skogslöparna 1               ÅSA LINDQVIST             48:11        48:11  
 49    9  Nydalens SK 1                ANNE-LENE B ULSETH        48:12        48:12  
 49   18  Fredrikstad Skiklubb 1       ANNE SOFIE KLAVESTAD      48:12        48:12  
 49   37  Kalevan Rasti 1              ELINA RAIJAS              48:12        48:12  
 49  361  Team Ericsson                MARIA HONZOVA             48:12        48:12  
 53   77  Stora Tuna IK 2              KARIN SVENSK              48:14        48:14  
 54   35  IK Hakarpspojkarna 1         HANNA PALM                48:16        48:16  
 54   84  NTNUI 1                      INGRID BRONEBAKK          48:16        48:16  
 54  168  IL Tyrving                   TONE E LYE                48:16        48:16  
 57   50  Skogsluffarnas OK 1          MARGARETA PEHRS           48:19        48:19  
 58  294  Finspångs AIK                Eva Lindman               48:22        48:22  
 59   22  IF Thor 1                    ANNA-KARIN OLM            48:25        48:25  
 59  336  IFK Göteborg                 IDA HÖRDEGÅRD             48:25        48:25  
 61  136  Hagaby GoIF                  Karin Larsson             48:26        48:26  
 62  274  Västerås SOK 2               MARIE CLARIN              48:29        48:29  
 63  113  Kristinehamns OK 1           EMMA JOHANSSON            48:32        48:32  
 63  146  Gustavsbergs IF 1            CARIN ROSÉN               48:32        48:32  
 65  249  Boxholm-Mjölby OL            Bodil Walfridsson         48:35        48:35  
 66   63  Liedon Parma 2               HENNA MÄKELÄINEN          48:36        48:36  
 67   41  Rajamäen Rykmentti 1         MERVI ANTTILA             48:37        48:37  
 68   24  Linköpings OK 1              Marie Svensk              48:41        48:41  
 69   92  Norrköpings AIS              MARIE ANDERSSON           48:43        48:43  
 69  112  OK Tor                       ERIKA JEDAR               48:43        48:43  
 71  126  IF Femman                    JOSEPHINE LINDROOS        48:45        48:45  
 72   34  Sundbybergs IK 1             ANNIKA LUNDSTRÖM          48:46        48:46  
 72  129  Hestra IF                    Helena Bååth              48:46        48:46  
 74  187  Snättringe SK 1              SARA LUNDBLAD             48:48        48:48  
 75  192  Raumar O-lag                 LENE MOE                  48:49        48:49  
 76  230  OK Tyr 2                     LINDA RYEN                48:51        48:51  
 77   88  OK Skogsfalken               SOFIA OLSSON              48:52        48:52  
 78  270  Länna IF                     MONICA ERIKSSON           48:55        48:55  
 79   27  Rastikarhut 1                ANU KOPRA                 48:57        48:57  
 79  148  Tolered-Utby OL              LOTTA KYMMER              48:57        48:57  
 81  311  Uddevalla OK                 MALIN SAND                48:58        48:58  
 82  232  Kungälvs OK 1                Carolina Norin            48:59        48:59  
 83  193  Ruokolahden Suun             HANNA KOSONEN             49:01        49:01  
 84   72  Fossum IF                    ANJA HUSEBY               49:02        49:02  
 84   74  Paimon Rasti                 MERI HALLISTO             49:02        49:02  
 86  343  Sävedalens AIK 2             EMMA LINDÉN               49:08        49:08  
 87  254  Bredaryds SOK                KAROLINA KARLSSON         49:09        49:09  
 88   45  Göteborg-Majorna OK 1        CHRISTIN JOHANSSON        49:12        49:12  
 89  122  Växjö OK                     ANNIKA NILSSON            49:14        49:14  
 90  316  Trollhättans SK              MARIA HOLMSTRAND          49:15        49:15  
 91   76  Rasti-Nokia                  SAIJA JOKINEN             49:21        49:21  
 92   61  Forsa OK                     LIN THORSELL              49:32        49:32  
 93   78  Domnarvets GoIF 3            EVA ELFVING               49:34        49:34  
 94   13  Keravan Urheilijat           TELLERVO PARVIAINEN       49:36        49:36  
 94   28  Rasti-Lukko                  146                       49:36        49:36  
 96  163  Grycksbo IF/Bjursås OK       KARIN KJELLMAN            49:39        49:39  
 96  321  NTNUI 2                      HILDE CONRADI             49:39        49:39  
 98  228  Kalevan Rasti 2              AIJA KOSTINEN             49:44        49:44  
 99  266  OK Ravinen 2                 TINA JANFJÄLL             49:46        49:46  
100   94  Nyköpings OK 1               KAJSA GUSTAVSSON          49:51        49:51  
101   12  Espoon Suunta 1              MIRKA HAATAJA             49:58        49:58  
102   33  Pargas IF 2                  SENNI SALMENOJA           49:59        49:59  
102  117  Vehkalahden Veikot           RIIKKA KIVSLÄ             49:59        49:59  
104  145  IF Thor 3                    BARBARA SCHULTHESS        50:01        50:01  
105   97  Sandefjord OK/OTO            MARIANN ARVESEN           50:02        50:02  
106  151  OK Kullingshof               SARA SVENSSON             50:03        50:03  
107   49  Sävedalens AIK 1             CAMILLA BERGLUND          50:04        50:04  
107   69  Rajamäen Rykmentti 2         VIRPO SOUMALAINEN         50:04        50:04  
107  140  Tumba-Mälarhöjdens OK 1      LENKA CECHOVA             50:04        50:04  
110  111  Tullinge SK 2                ANNIKA LEHMIVAARA         50:07        50:07  
111  262  Pargas IF 3                  ÅSA BENGTSSON             50:08        50:08  
112  345  Haldens Skiklubb 2           RUNA LIEN                 50:09        50:09  
113   91  Tampeereen Pyrintö 2         Laura Kiiski              50:13        50:13  
114   51  Kangasala SK                 SIRRA TOIVONEN            50:14        50:14  
115   87  Eksjö SOK                    CARINA BERGANDER          50:16        50:16  
116  333  Heming/Njård O-lag 2         PERNILLA STINA BJERKOMP   50:20        50:20  
117   32  Täby OK 1                    KATRIN HALLSTEN           50:22        50:22  
117   99  OK Skogshjortarna            LINA ÅKESSON              50:22        50:22  
119  158  Tampeereen Pyrintö 3         Mirkka Janka              50:31        50:31  
120   46  Lillomarka OL 1              KIRSTI KRINGHAUG          50:36        50:36  
121   80  Östersunds OK                KRISTINA PERSDOTTER       50:37        50:37  
122   90  IF Thor 2                    EWA EDSTRÖM               50:39        50:39  
123   58  NLHI                         ASTRID KRAVDAL MATHIESEN  50:42        50:42  
123  337  KFUM Örebro                  EMMA ARLEBO               50:42        50:42  
125  332  Pihkaniskat 2                PÄIVI LUOMA               50:47        50:47  
126  273  Västerås SOK 1               INGER GUNNARSSON          50:48        50:48  
127  197  Falköping/Gudhem/Albion 1    JANE JOHANSSON            50:49        50:49  
128   43  Polska OL-landslaget         EWA KOZTOWSKA             50:51        50:51  
129  339  IF Hagen 2                   JOHANNA ANDREASSON        51:16        51:16  
130  124  Söders SOL 2                 MARIA CLEVNERT            51:27        51:27  
131  108  OK Kolmården                 ÅSA LARSSON               52:04        52:04  
132  306  OK Rodhen 1                  Maria Sjölander           52:21        52:21  
133  103  Helsingin Suunnistajat 2     TIINA KIVIMÄKI            52:30        52:30  
134   36  Lahden Suunnistajat -37      SIRKKA-LIISA HUUSARI      52:43        52:43  
135  170  OK Dacke                     LINDA PETERSSON           52:47        52:47  
136  139  Svärdsjö IF                  JENNY WIDELUND            52:48        52:48  
137  132  Jämsän Retki-Veikot          MERJA RANTANEN            52:49        52:49  
138   60  Ronneby OK 1                 NATALJA PLETNEVA          52:51        52:51  
139  329  Indre Östfold OK 2           Ann Kristin Stokke        52:53        52:53  
140   75  Suunta 101                   KAISU MARTINMÄKI          52:54        52:54  
141   81  Leksands OK 2                ANGELA BEGSTRÖM           52:55        52:55  
142   53  Halmstad OK 1                MARGARETA JOHANSSON       52:56        52:56  
143   89  DELTA                        SANNA SAVOLAINEN          53:00        53:00  
144   54  FK Herkules 1                SANDRA PETTERSSON         53:04        53:04  
145  295  Kjula-Standard OK            ANNA LAMPINEN             53:05        53:05  
146  131  OK Pan Århus 1               RANDI SCHEEL              53:06        53:06  
147  189  FK Friskus-Varberg 2         JENNIFER GULL             53:07        53:07  
148   23  Tullinge SK 1                PIA KIVISÄKK              53:15        53:15  
149  161  Umeå OK 1                    MALIN ERSARE              53:16        53:16  
150   57  OK Hedströmmen               ANNA HAGLUND              53:17        53:17  
150  265  Söderhamn/Ljusne Ala/Bergvik Johanna Stropp            53:17        53:17  
152   95  Lessebo OK                   SOFIE BAKKMAN             53:18        53:18  
152  134  Turun Suunnistajat 2         SANNA MALMIVIRTA          53:18        53:18  
154  150  OK Alehof 1                  ANNA GRÖNROS              53:19        53:19  
155  246  KooVee Tampere               HANNA-MIJA MÄKELÄ         53:20        53:20  
156   47  Almby IK 1                   CECILIA KARLSSON          53:21        53:21  
157  258  OK Enen 1                    MALIN LARSSON             53:22        53:22  
158  280  SOK Viljan/Kalmar OK         CHARLOTTE DILLSTRÖM       53:25        53:25  
158  340  Främmestads IK               STINA JANSSON             53:25        53:25  
160  107  Pihkaniskat 1                JOHANNA RYGHÖNSA          53:27        53:27  
161  255  Dalaportens OL 2             LENA FREDRIKSSON          53:29        53:29  
162   96  IFK Moras OK 2               LENA HERMANSSON           53:32        53:32  
162  176  OK Tylöskog/Vingåkers OK     ANNA-BIRGITTA KARLSSON    53:32        53:32  
164  208  Ronneby OK 2                 LENA HENRIKSSON           53:34        53:34  
165  167  IFK Hedemora OK 2            MARIT STRÖMBERG           53:35        53:35  
166  207  Arboga OK                    TITTI PETTERSSON          53:43        53:43  
167  183  Motala AIF OL                MARIA BERGSTRAND          53:49        53:49  
168  110  IFK Enskede                  KARIN LINDSKOG            53:58        53:58  
168  123  LYNX 2                       ANNA LESKINEN             53:58        53:58  
170  144  Turebergs IF 1               MONICA ROOS               54:01        54:01  
171  352  OK Roslagen 1                JESSICA SÖLLVANDER        54:03        54:03  
172  354  Rastivarsat                  MERVI SONI                54:09        54:09  
173   19  Söders SOL 1                 PERNILLA KARLSSON         54:21        54:21  
173  226  IFK Lidingö SOK 3            EMMA TARANDI              54:21        54:21  
175  260  Ballerups OK 1               CHRISTINA SNEDKER         54:27        54:27  
176  317  Tullinge SK 3                PIA-LENA PUTKONEN         54:29        54:29  
177  219  OK Hällen 1                  KARIN LUNDELL             54:48        54:48  
178   68  Dalaportens OL 1             INGER ANDERSSON           54:51        54:51  
179  276  Solna OK                     SARA ARENVALL             54:54        54:54  
179  315  Ärla IF 2                    HELENA BORG               54:54        54:54  
181  355  Frölunda OL                  MALIN LAMM                55:11        55:11  
182  356  OK Mangen/OK Jösse           HANNA HÖIJ                55:17        55:17  
183  194  Odense OK                    HELLE HOLM-CLAUSEN        55:25        55:25  
184  154  Kovlands IF                  JOHANNA OJALA             55:27        55:27  
185  284  OK Linné 3                   Lisa Frith                55:30        55:30  
186  119  Falkenbergs OK 1             KARIN KARLSSON            55:33        55:33  
187   52  Södertälje Orientering 3     EVA-LENA ERIKSSON         55:34        55:34  
187  203  Bredared/SOK 68/IK Ymer      MALIN SÖRSTRAND           55:34        55:34  
187  234  OK Måsen                     MARIE JOHANSSON           55:34        55:34  
190  236  Täby OK 3                    KARIN ANDERSSON           55:35        55:35  
191  155  OK 77 2                      RAISA SELL                55:38        55:38  
192  204  Stora Sundby GoIF            EVA HALL                  55:43        55:43  
193  142  OK Tranan                    ANNIKA JOHANSSON          55:49        55:49  
193  156  Säterbygdens OK              Ann-Kristin Larsson       55:49        55:49  
195  130  Indre Östfold OK 1           Randi Höilund             56:00        56:00  
196  135  Jönköpings OK                MARIA GUSTAFSSON          56:19        56:19  
197  147  OK Linné 2                   Jenny Whithead            56:22        56:22  
197  330  Fredrikstad Skiklubb 2       ASTRID FUGLENEB           56:22        56:22  
199  118  OK Österåker 1               ERIKA CHRISTENSSON        56:26        56:26  
200  109  Linköpings OK 2              Karin Bachteman           56:30        56:30  
200  313  Leksands OK 3                ÅSA HAMMERSTRÖM           56:30        56:30  
202  299  Södertälje Orientering 4     ULRIKA SCHYLANDER         56:32        56:32  
203  105  Trosabygdens OK              JESSICA NILSSON           56:33        56:33  
203  250  OK Södertörn 1               ¨MARIANNE MECHBACH        56:33        56:33  
205  267  OK Ravinen 3                 CISSI GUSTAVSSON          56:35        56:35  
206   93  Hyvinkään Rasti              ANNIINA KIILTOMÄKI        56:40        56:40  
207  133  Tjällmo-Godegårds OK         SOFIE ÅBERG               56:43        56:43  
207  257  OK Orion 2                   KRISTINA DAVIDSSON        56:43        56:43  
209   38  OK Hammaren                  ANNA BESKOW               56:44        56:44  
210   62  Ulricehamns OK               LINA PALMER               56:45        56:45  
211   83  Raja-Karjalan Suunnistajat   Minna Kapiainen           56:56        56:56  
212  268  Långhundra IF                ANN-MARIE SILFER          56:57        56:57  
213    6  Hämeenlinnan Suunnistajat    HANNA HOVILA              56:59        56:59  
213  243  Rastikarhut 2                ANNE-MARI MANNILA         56:59        56:59  
215   55  Pan-Kristianstad 1           ÅSA MELKERSSON            57:00        57:00  
215  264  Långvikens OK                Pia Åström                57:00        57:00  
217  233  Kungälvs OK 2                ANN-SOFI OLSSON           57:03        57:03  
217  245  Skogslöparna 2               ÅSA SVENSSON              57:03        57:03  
219  195  IF Thor 4                    HELENA EKBRINK            57:09        57:09  
220  291  Malmö OK                     INGELA HÅKANSSON          57:10        57:10  
221  218  OK Gynge                     HELENA LINDÉN             57:11        57:11  
222  171  Lillomarka OL 2              LENE BJERKE               57:12        57:12  
223  323  NTNUI 4                      Kirsti Are                57:13        57:13  
224  102  Oppsal IF                    RUNA KALLESON             57:17        57:17  
224  338  IF Hagen 1                    MALIN DANIELSSON         57:17        57:17  
226  121  Kvarnsvedens GoIF OK         SIV DAHLSTRÖM             57:20        57:20  
227  200  Oslo Studentenes IK          GURU STOKKEN              57:23        57:23  
228   86  SOK Svaide 1                 SARA OLSSON               57:25        57:25  
228  310  Sundsvalls OK 3              MARIA BRATT               57:25        57:25  
230  179  Bromma-Vällingby SOK         KERSTIN ÖRTENGREN         57:26        57:26  
231  253  Östmarka OK                  LINDA HANSSEN             57:27        57:27  
231  358  Farum - Tilsvide OK 2        KARINA R HANSEN           57:27        57:27  
233  177  SOK Svaide 2                 EVELINA LARSSON           57:29        57:29  
234  149  Väsby OK                     MARIA COLE                57:32        57:32  
235  227  IFK Lidingö SOK 4            MALIN SJÖBLOM             57:37        57:37  
236  287  FK Herkules 2                DESIRE WALLSTRÖM          57:38        57:38  
237  286  Kils OK                      MARIE ERIKSSON            57:47        57:47  
238  205  Katrineholms OK              Anna Gustavsson           58:03        58:03  
239  302  OK Tisaren 2                 MALIN WIDSTRÖM            58:12        58:12  
240  173  Göteborg-Majorna OK 2        MONICA ROLANDSSON         58:15        58:15  
241  279  OK Alehof 2                  JENNI KULLANDER           58:16        58:16  
242  141  Pan-Kristianstad 2           LENA MÅNSSON              58:20        58:20  
243  127  Västerbergslagens OL 1       LOTTA PERSSON             58:23        58:23  
244  271  Gagnefs OK                   ELIN WOXLIN               58:24        58:24  
245  191  Sundbybergs IK 3             MARITA SAMUELSSON         58:27        58:27  
246  349  Mariestads FK                LINDA BERNHARD            58:28        58:28  
247  269  Kongl. O-Teknologerna KTH    KARIN HENNING             58:39        58:39  
248  101  Strängnäs-Malmby OL 2        SARA LEVÉN                58:49        58:49  
249  215  Tierps SOK                   CATHRINE JOHANSSON        58:55        58:55  
250  335  Haninge SOK 2                KARIN GREILERT            58:57        58:57  
251  223  Hauhon Sisu                  MIRKKA SALONEN            58:59        58:59  
251  229  Skogsluffarnas OK 2          ANNIKA NILSSON            58:59        58:59  
253  175  Skarpnäcks OL                ANETHE MANSÉN             59:01        59:01  
254  104  Sundbybergs IK 2             HELENA RANGERT            59:06        59:06  
255  309  OK Vilse 87                  KATARINA HENMYR           59:31        59:31  
256  182  Enebybergs IF                MAJE CARLBERG             59:34        59:34  
257  307  OK Rodhen 2                  Karin Jansson             59:49        59:49  
258  308  Gustavsbergs IF 2            LOTTA VALENTIN-LARSSON    59:55        59:55  
259  324  NTNUI 5                      Maria Hallmans            59:58        59:58  
260  322  NTNUI 3                      KRISTIN AURE              1:00:02    1:00:02  
261  290  Linköpings OK 3              Marianne Nyman            1:00:05    1:00:05  
262  304  Tumba-Mälarhöjdens OK 2      KRISTINA BORANKOVA        1:00:29    1:00:29  
263   73  Farum - Tilsvide OK          MERETE BIGUM              1:00:32    1:00:32  
264  235  Täby OK 2                    ANNE LINDELL              1:01:00    1:01:00  
265  298  Vallentuna/Össeby OL         KARIN ALMGREN             1:01:03    1:01:03  
266   59  Sundsvalls OK 2              LOTTA JOHANSSON           1:01:08    1:01:08  
267  297  OK Nolaskogsarna 2           ERIKA DOMEIJ              1:01:24    1:01:24  
268  221  Sigtuna OK                   MALIN SÖRQVIST            1:01:30    1:01:30  
269  220  OK Hällen 2                  ANNELIE SÖDERHOLM         1:01:36    1:01:36  
270  314  Leksands OK 4                AGNETA HAMMARSTRÖM        1:02:00    1:02:00  
271  216  OK Kåre 1                    PETRA HALVARSSON          1:02:12    1:02:12  
272  259  OK Enen 2                    ANNA THORSELL             1:02:15    1:02:15  
273  248  Stora Tuna IK 4              KATRIN ALEXANDERSSON      1:02:25    1:02:25  
274  285  OK Djerf                     ANNA PHILIPSSON           1:02:44    1:02:44  
275  252  Kristinehamns OK 2           SARA JOHANSSON            1:02:51    1:02:51  
276  184  SMI 1                        HELENA WESTLING           1:03:00    1:03:00  
277  157  OK Kontinent                 LOTTA NILSSON             1:03:01    1:03:01  
278  214  Korsnäs IF Orientering       MARIA SUNDSTRÖM           1:03:41    1:03:41  
279  178  Halmstad OK 2                KARIN KARLSSON            1:03:45    1:03:45  
280  199  Falköping/Gudhem/Albion 3    ULRIKA FREDRIKSSON        1:03:46    1:03:46  
281  247  Stora Tuna IK 3              ULRIKA NORBERG            1:03:47    1:03:47  
282  210  OK Gipen 1                   MALIN ERIKSSON            1:03:49    1:03:49  
282  231  OK Tyr 3                     RENÉE LINDER              1:03:49    1:03:49  
284  201  Rånäs OK 1                   ANNICA SVENSSON           1:03:51    1:03:51  
285  318  Tullinge SK 4                MARIE HEIJKENSKJÖLD       1:03:53    1:03:53  
285  325  NTNUI 6                      IDA NATÅS                 1:03:53    1:03:53  
287  166  OK Motala                    SUSANNE BERGH             1:04:00    1:04:00  
288  225  Rotebro IS                   ELIN BÖLSKE               1:04:02    1:04:02  
289  159  Tampeereen Pyrintö 4         Marika Janka              1:04:03    1:04:03  
290  289  Almby IK 3                   ANNICA HELLGREN           1:04:12    1:04:12  
291  162  Umeå OK 2                    MARIA JOHANSSON           1:04:16    1:04:16  
291  165  Västerbergslagens OL 2       PERNILLA ERICSSON         1:04:16    1:04:16  
293  212  Modum O-lag                  HEGE H MÅRTENSSON         1:04:21    1:04:21  
294  353  OK Roslagen 2                EMMA FALK                 1:04:24    1:04:24  
295  296  OK Klemmingen                SONJA FRIBERG             1:04:25    1:04:25  
296  305  Tumba-Mälarhöjdens OK 3      CARINA MELANDER           1:04:29    1:04:29  
297  239  Järfälla OK 2                ANNE LUNDMARK             1:04:40    1:04:40  
298  334  Haninge SOK 1                LINDA ERICSSON            1:04:45    1:04:45  
299  224  Nyköpings OK 2               EVA KINDLUNDH             1:04:47    1:04:47  
300  242  Lunds OK                     MAIJA KREILE              1:04:50    1:04:50  
301  348  OK Älvsjö Örby               SANDRA KARNEBRINK         1:04:54    1:04:54  
302  244  Sala OK                      ERICA BENGTSSON           1:10:09    1:10:09  
303  196  Storviks IF/Årsunda IF       CAMILLA INGELSSON         1:10:11    1:10:11  
304  278  Turebergs IF 2               SARA ROSENGREN            1:10:17    1:10:17  
305  281  IK Uven/IFK Göteborg         MARIKA OGRELIUS           1:10:45    1:10:45  
306  138  Nydalens SK 3                BRITTA G FISMEN           1:10:51    1:10:51  
307  164  OK Österåker 2               JENNY TJÄRNLUND           1:10:59    1:10:59  
308  169  Espoon Suunta 2              SAIJA MIETTINEN           1:11:10    1:11:10  
309  359  OK Milan                     LINA LARSSON              1:12:19    1:12:19  
310  357  OK Klyftamo                  VERONICA HILMERSSON       1:12:25    1:12:25  
311  211  OK Gipen 2                   SOFIA GUNNARSSON          1:12:30    1:12:30  
312  292  Västerviks OK                MARIA WENNBERG            1:12:31    1:12:31  
313  251  OK Södertörn 2               IRENE STRÖM               1:12:37    1:12:37  
314  190  Nässjö OK                    EMMA NORDWALL             1:12:41    1:12:41  
315  312  Selånger SOK                 ELLINOR VEDIN             1:12:51    1:12:51  
316  275  Västerås SOK 3               HELEN BOHLIN              1:12:52    1:12:52  
317  326  NTNUI 7                      BENTE KONST               1:14:57    1:14:57  
318  303  Skogsströvarna/Norrhult      HANNA SKARIN              1:15:14    1:15:14  
319  347  Falkenbergs OK 2             SYLVIA KARLSSON           1:15:28    1:15:28  
320   85  Domnarvets GoIF 4            CHRISTINA BERGQVIST       1:17:07    1:17:07  
321  100  SoIK Hellas                  MARIA WIGSELL             1:18:25    1:18:25  
322  341  OK Pan Århus 2               RIKKE NORGARD             1:22:31    1:22:31  
323  328  NTNUI 9                      AINO SILLANPÄÄ            1:22:48    1:22:48  
324  261  Ballerups OK 2               JULIE LARSEN              1:27:12    1:27:12  
325  237  OK Alferna                   Ewa-Lis Hedström          1:27:35    1:27:35  
326  202  Rånäs OK 2                   EMMA ANDERSSON            1:27:56    1:27:56  
327  115  IFK Moras OK 3               INGRID ANDERSSON          1:28:10    1:28:10  
328  181  Espoon Akilles               EEVA MÄKI-PETÄYS          1:28:17    1:28:17  
329  350  Härlöfs IF/Frosta OK         LIVII EKLUND              2:02:15    2:02:15  
330  198  Falköping/Gudhem/Albion 2    ELISABETH FREDRIKSSON     2:05:01    2:05:01  
331  320  NTNUI 11                     MAREN KVELLO              3:00:58    3:00:58  
332  282  Spring Cup OK 1              METTE LARSEN              1:00:06    1:00:06  
     327  NTNUI 8                      KJERSTI VASSMO LUND       DISK              0




Uppdaterad : 1999-07-15 av Henrik Persson


10-MILA pages hosted by :

SIGMA