GLIMÅKRA Väder

  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners

Välj år: eller

Tiomila 1995, Riala

1995 års 10MILA var den 50:e 10MILA-tävlingen, och precis som 1949 gick den i skogarna kring Riala, nära Norrtälje, i vacker Roslagsterräng. Det är för övrigt femte gången tävlingen gick i Riala.

Klass: Herrar (113 km)

Nu råder morgonstund i maj och 50 år har gått. Man minns ett segerbud om bunkerdöd och sammanbrott. Dock, den långa nattens kamp är bara skenbart över. Jordens sköra grönskeskal din makt, mitt mod, behöver. Vi vann, vi höjer lyckokrans i vårens Roslagsskog - och anar ljus från dem, som striden tar och striden tog.
Sverker Tirén

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Klass: Damer (32 km)

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Klass: Ungdom

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Resultat sträcka 5 Herrar 1995

Pl Lag Löpare Tid Efter
1 OK Triangeln 1:35:45 0:00
2 OK Denseln 1:39:04 3:19
3 Strängnäs Malmby OL 1 1:39:26 3:41
4 Ronneby OK 1 1:39:28 3:43
5 Stigen OK 1:39:37 3:52
5 OK Roslagen 1 1:39:37 3:52
7 Värend GN 1 1:39:40 3:55
8 NTHI 1 1:39:41 3:56
9 Sandnes IL 1:39:45 4:00
10 OK Hammaren 1 1:39:46 4:01
10 Paimion Rasti 1:39:46 4:01
12 IFK Södertälje 1 1:39:48 4:03
13 Pihkaniskat 1:39:56 4:11
14 Motala OK 1 1:40:26 4:41
15 Pargas IF 1 1:40:29 4:44
16 Suunta-Sepot 1:40:39 4:54
17 Ringsaker O-lag 1 1:41:04 5:19
18 Pan Århus OK 1:41:14 5:29
19 Ås IL 1 1:41:15 5:30
20 Fredrikstad Skiklubb 1 1:41:24 5:39
21 Kalmar OK 1:41:29 5:44
22 GoIF Tjalve 1:41:38 5:53
23 IK Hakarpspojkarna 1 1:41:47 6:02
24 Västerviks/Ankarsrums OK 1:41:52 6:07
25 Tranan OK 1:42:00 6:15
26 Letstigen OK 1:42:02 6:17
27 Nyköpings OK 1 1:42:15 6:30
28 Turun Metsänkävijät 1 1:42:16 6:31
28 Sundsvalls OK 1 1:42:16 6:31
30 KooVee 1 1:42:17 6:32
31 Bäkkelaget SPK 1:42:22 6:37
32 Angelniemen Ankkuri 1 1:42:25 6:40
32 Ärla IF 1 1:42:25 6:40
34 Indre Ostfold OK 1 1:42:29 6:44
35 Njudung OK 1:42:42 6:57
36 Helsingin Suunnistajat 1 1:42:48 7:03
37 OK Kolmården 1 1:43:16 7:31
38 Freidig SK 1:43:17 7:32
39 Mäntän Seudun Eräpirkat 1 1:43:19 7:34
40 Rajamäen Rykmentti 1 1:43:24 7:39
41 Kangasala SK 1 1:43:27 7:42
42 OK Ravinen 1 1:43:31 7:46
43 Hämeenlinnan Suunnist 1:43:33 7:48
44 Turun Suunnistajat 1 1:43:35 7:50
45 OK Södertörn 1 1:43:38 7:53
46 Hauhon Sisu 1:43:43 7:58
47 Steinkjer OK 1:43:50 8:05
48 Täby OK 1 1:43:53 8:08
49 Nydalen SK 1 1:43:59 8:14
50 Gävle OK 1 1:44:02 8:17
51 OK Orion 1:44:06 8:21
52 Oulun Tarmo 1:44:10 8:25
53 Tullinge SK 1 1:44:16 8:31
54 FK Friskus-Varberg 1 1:44:19 8:34
55 Ylistaron Kilpa-Veljet 1:44:21 8:36
56 Hellas SoIK 1 1:44:23 8:38
57 Sävedalens AIK 1:44:28 8:43
58 Vittjärvs IK 1:44:31 8:46
59 Nybro OK 1:44:43 8:58
60 Laitilan Jyske Sunn. 1:44:48 9:03
61 Kovlands IF 1:44:49 9:04
62 OK Hällen 1 1:44:54 9:09
63 Kristiansand OK 2 1:44:56 9:11
64 OK Tisaren 1 1:44:57 9:12
65 Leksands OK 1 1:45:00 9:15
66 VB OL 1 1:45:08 9:23
67 Hagaby GoIF 1 1:45:12 9:27
68 Kristiansand OK 1 1:45:17 9:32
69 Alvesta SOK 1:45:18 9:33
70 Botnia OK 1:45:25 9:40
71 Brännans IF 1:45:33 9:48
72 IF Femman 1 1:45:37 9:52
73 Vehkalahden Veikot 1:45:40 9:55
74 Akilles OK 1:45:45 10:00
75 IFK Göteborg 1 1:45:46 10:01
76 Järfälla OK 1 1:45:59 10:14
77 Rehns BK 1:46:08 10:23
78 Ikaalisten Nouseva Voima 1:46:11 10:26
79 Skogshjortarna OK 1:46:13 10:28
80 OK Tyr 1 1:46:23 10:38
81 Delta RF 2 1:46:52 11:07
82 Tyrving IL 1 1:46:58 11:13
83 Anttolan Urheilijat 1:47:03 11:18
84 Kjula-Standard OK 1:47:05 11:20
85 Visborgs OK 1:47:24 11:39
86 Rastikarhut 1:47:38 11:53
87 Rajamäen Rykmentti 2 1:47:46 12:01
88 OK Kåre 1 1:48:03 12:18
89 IF Sibbo Vargarna 1:48:06 12:21
90 OK Österåker 1 1:48:08 12:23
91 Sölleröd OK 1:48:09 12:24
92 Grycksbo IF 1 1:48:16 12:31
93 Halden SK 2 1:48:19 12:34
94 Tampereen Pyrintö 1 1:48:21 12:36
95 OK Vilse 1:48:23 12:38
96 Porsgrunn O-lag 1:48:26 12:41
96 Västerås SOK 1 1:48:26 12:41
96 Halden SK 1 1:48:26 12:41
99 Espoon Suunta 2 1:48:33 12:48
100 Lynx R F 1 1:48:42 12:57
101 Vang O-lag 1:48:47 13:02
102 Söders OL 1 1:48:50 13:05
103 Sundsvalls OK 2 1:48:57 13:12
104 NTHI 2 1:48:58 13:13
104 Uddevalla OK 1:48:58 13:13
106 Suunta-101 1:49:00 13:15
106 Mynämäen Sunnist.-52 1:49:00 13:15
108 Eksjö SOK 1:49:05 13:20
109 OK 77 2 1:49:10 13:25
110 Garphyttans IF 1:49:16 13:31
111 Pan-Kristianstad 1 1:49:19 13:34
112 Trollhättan SOK 1 1:49:22 13:37
113 Hässleholms OK 1:49:29 13:44
114 Istrums OK 1:49:33 13:48
115 OK Kolmården 2 1:49:34 13:49
116 Raseborg OK 1:49:40 13:55
117 Väsby OK 1 1:49:44 13:59
118 FK Göingarna 1:49:48 14:03
119 Stigsökarna 1:49:49 14:04
120 Leksands OK 2 1:49:51 14:06
121 Vänersborg SK 1:50:05 14:20
122 Lillomarka O-lag 1 1:50:09 14:24
123 OK Nolaskogsarna 1:50:16 14:31
124 IK Hakarpspojkarna 2 1:50:17 14:32
125 Rasti-Nokia 1:50:25 14:40
126 Järla IF 1 1:50:28 14:43
127 Turun Suunnistajat 2 1:50:29 14:44
127 Norrköpings AIS 1:50:29 14:44
129 Kalevan Rasti 1:50:32 14:47
130 IF Brahe 1:50:34 14:49
131 OK Alehof 1 1:50:36 14:51
132 Matteus SI 1:50:38 14:53
133 OK Hedströmmen/Surahammar 1:50:40 14:55
134 Östersunds OK 1 1:50:43 14:58
135 FIF Hilleröd 1 1:50:47 15:02
136 Gustavsbergs IF 1 1:50:50 15:05
137 SOL Tranås 1:50:52 15:07
138 Turebergs IF 1:50:58 15:13
138 Kristinehamns OK 1:50:58 15:13
140 Stora Tuna IK 2 1:51:02 15:17
141 OK Hammaren 2 1:51:04 15:19
142 Italy 1:51:05 15:20
143 Lifjell O-Lag 1:51:09 15:24
144 Jönköpings OK 1:51:11 15:26
145 Höjderyggens OK 1:51:26 15:41
146 NLHI 1:51:38 15:53
147 Pargas IF 2 1:51:46 16:01
148 Pan-Kristianstad 2 1:51:53 16:08
149 Hestra IF 1 1:51:57 16:12
149 Almby IK 1:51:57 16:12
151 Tolered Utby OL 1 1:51:58 16:13
152 Switzerland 1 1:52:03 16:18
153 Rastivarsat 1:52:06 16:21
154 OK Södertörn 2 1:52:13 16:28
155 Liedon Parma 1:52:16 16:31
156 Modum O-Lag 1:52:26 16:41
157 Rånäs OK 1:52:28 16:43
158 Rotebro IS 1 1:52:30 16:45
159 Storviks IF 1:52:31 16:46
160 IFK Mora OK 1 1:52:34 16:49
160 Säterbygdens OK 1:52:34 16:49
162 Helsingin Suunnistajat 2 1:52:35 16:50
163 Eurajoen Veikot 1:52:36 16:51
164 Kvarnsvedens GoIF OK 1:52:39 16:54
165 Främmestad IK 1:52:40 16:55
166 Sandefjord OK 1:52:42 16:57
166 Hällefors OK 1:52:42 16:57
168 IFK Linköping 1:52:46 17:01
169 OK Gisle 1:52:48 17:03
170 Brandval-Kongsvinger OK 1 1:52:49 17:04
171 OK Kåre 2 1:53:10 17:25
172 Asker Skiklubb 1 1:53:11 17:26
173 Umeå OK 1:53:17 17:32
174 OK 77 1 1:53:26 17:41
175 Arboga OK 1:53:40 17:55
176 Göteborg/Majornas OK 1 1:53:43 17:58
177 OK Dacke 1:53:44 17:59
178 Ludvika OK 1:53:45 18:00
179 Sundbyberg IK 1 1:53:46 18:01
179 Sävedalens AIK 2 1:53:46 18:01
181 Kils OK 1:54:16 18:31
182 Kongsberg O-lag 1:54:20 18:35
183 Gandvik IK/OK Klyftamo 1:54:21 18:36
183 OK Tyr 2 1:54:21 18:36
185 Hagaby GoIF 2 1:54:28 18:43
186 Avesta OK 1 1:54:30 18:45
186 Lammin Sakia 1:54:30 18:45
188 Växjö OK 1 1:54:32 18:47
188 Timrå SOK/Njurunda OK 1:54:32 18:47
190 Mark OK/Skene SIOS 1:54:35 18:50
191 OK Enen 1:54:41 18:56
192 Ulricehamns OK 1:54:44 18:59
193 Täby OK 2 1:54:45 19:00
194 Chalmers OL 1 1:54:59 19:14
195 IFK Enskede 1 1:55:13 19:28
196 Ballerup OK 1:55:19 19:34
197 OK Roslagshof 1 1:55:24 19:39
198 OL Trollelg 1:55:26 19:41
199 Fredrikstad Skiklubb 2 1:55:29 19:44
200 Lunds OK 1:55:30 19:45
201 Trollhättan SOK 2 1:55:36 19:51
202 Hestra IF 2 1:55:40 19:55
203 FK Finn Ljungby 1:55:43 19:58
203 Kadettikoulu 1:55:43 19:58
203 Finspångs AIK 1 1:55:43 19:58
206 Asker Skiklubb 2 1:55:47 20:02
207 Linköpings OK 1 1:55:48 20:03
208 Fossum IF 1:55:50 20:05
209 Oppsal IF O-gruppe 1 1:55:52 20:07
210 Bredaryds SOK 1:55:54 20:09
211 Söderhamns OK 1:55:55 20:10
211 Kolding OK 1 1:55:55 20:10
213 Linné OK 1 1:55:56 20:11
214 IFK Hedemora 1:55:58 20:13
215 Skogsluffarnas OK 1:56:03 20:18
216 OK Skogsfalken 1 1:56:05 20:20
217 OK Eken 1:56:15 20:30
218 OK Tor 1 1:56:19 20:34
219 IFK Tumba 1 1:56:22 20:37
220 Stora Tuna IK 1 1:56:36 20:51
221 Kangasala SK 2 1:56:43 20:58
222 Järfälla OK 2 1:56:46 21:01
223 OK Milan 1:56:47 21:02
224 Raja-Karjalan Sunnistajat 1:56:48 21:03
225 Switzerland 2 1:56:50 21:05
226 Nydalen SK 2 1:56:52 21:07
227 OK Ravinen 3 1:56:55 21:10
228 Sarpsborg O-Lag 1:56:59 21:14
229 OK Skogsstjärnan 1:57:00 21:15
230 Västerås SOK 2 1:57:06 21:21
231 Halmstad OK 2 1:57:18 21:33
231 Gular I.L. 1 1:57:18 21:33
233 Alfta/Edsbyn/Viksjöfors 1 1:57:20 21:35
233 Rastihaukat 1:57:20 21:35
235 IF Hagen 1:57:26 21:41
236 SOK Viljan 1:57:32 21:47
236 Sisu/Lidköping/Hjobygden 1:57:32 21:47
238 IK Hakarpspojkarna 3 1:57:37 21:52
239 Skien OK 1:57:40 21:55
240 Domnarvets GOIF 1 1:57:43 21:58
240 Skarpnäcks OL 1:57:43 21:58
242 Boxholm-Mjölby OL 1 1:57:51 22:06
243 Hästveda OK 1:57:58 22:13
244 Hein O-lag 1:58:06 22:21
245 Åkers IF 1:58:10 22:25
246 Snättringe SK 1 1:58:11 22:26
247 Skutskärs OK/Valbo AIF 1:58:23 22:38
248 IFK Göteborg 2 1:58:25 22:40
249 Bromma-Vällingby SOK 1:58:26 22:41
250 Härlövs IF 1:58:27 22:42
251 Norbergs OK 1:58:30 22:45
251 NTHI 4 1:58:30 22:45
253 Nydalen SK 3 1:58:36 22:51
254 Landehof/Löftan/Rigor 1:58:38 22:53
255 Helsingör SOK 1:58:45 23:00
256 Ärla IF 2 1:58:50 23:05
257 OK Måsen 1:58:53 23:08
258 OK Nolaskogsarna 2 1:58:58 23:13
259 Avesta OK 2 1:59:00 23:15
260 Hjärnarp GIF 1:59:01 23:16
261 Bjursås OK 1:59:10 23:25
262 Hyvinkään Rasti 1:59:12 23:27
263 OK Tor 2 1:59:14 23:29
264 Tierps SOK 1:59:26 23:41
265 Gamleby OK 1:59:37 23:52
266 OK Ravinen 2 1:59:46 24:01
267 Torfinn OK 1:59:48 24:03
268 IFK Lidingö 3 1:59:49 24:04
269 Skogsströvarna OK 1:59:57 24:12
270 Tullinge SK 2 2:00:23 24:38
271 Chalmers OL 2 2:00:38 24:53
272 Ringsaker O-lag 2 2:00:41 24:56
273 OK Alehof 2 2:00:47 25:02
274 Falköpings AIK 2:00:54 25:09
275 Motala AIF 2:00:57 25:12
276 IFK Södertälje 2 2:01:05 25:20
277 Katrineholms OK 2:01:07 25:22
278 OK Kullingshof 2:01:10 25:25
279 OK Djerf 1 2:01:13 25:28
280 NTHI 3 2:01:17 25:32
281 Skattkärrs IF 2:01:22 25:37
282 Espoon Suunta 1 2:01:41 25:56
283 Södertälje IF 2:01:43 25:58
283 Korsnäs IF Orientering 2:01:43 25:58
285 Ås IL 2 2:01:45 26:00
286 Lynx R F 2 2:01:51 26:06
286 Tibro AIK 2:01:51 26:06
288 Tolered Utby OL 2 2:01:59 26:14
289 Nynäshamns OK 2:02:01 26:16
290 Gävle OK 2 2:02:07 26:22
291 Mälarhöjdens IK 2:02:11 26:26
292 Stord IL 2 2:02:34 26:49
293 Eskilstunafors OL 2:02:37 26:52
294 Grip OK 2:02:48 27:03
295 Trosabygdens OK 2:02:55 27:10
296 Skogsmårdarna,OK 2:02:59 27:14
297 Säterbygden/St.Skedvi/Tä 2:03:00 27:15
298 Mäntän Seudun Eräpirkat 2 2:03:01 27:16
298 Farum OK 1 2:03:01 27:16
300 OK Rodhen 1 2:03:07 27:22
301 Tullinge SK 3 2:03:19 27:34
302 Saarijärven Pullistus RY 2:03:33 27:48
303 Enebybergs IF 2:03:45 28:00
303 Tampereen Pyrintö 2 2:03:45 28:00
305 Deje Skidförening 2:03:49 28:04
305 IF Åland 2:03:49 28:04
307 KooVee 2 2:04:01 28:16
308 Gotlands Bro OK 2:04:08 28:23
309 Laxå OK 2:04:20 28:35
310 Eksport OL 2:04:26 28:41
310 Halmstad OK 1 2:04:26 28:41
312 Delta RF 1 2:04:37 28:52
313 O-52 2:04:40 28:55
314 Gipen Ok 2:05:07 29:22
315 Skogslöparna 1 2:05:11 29:26
316 IFK Lidingö 2 2:05:17 29:32
317 OK Renen 2:05:44 29:59
318 KFUM Örebro OK 1 2:06:32 30:47
319 Falkenbergs OK 2:06:48 31:03
320 OK Moss 2:07:06 31:21
321 Lessebo OK / Emmaboda OK 2:07:07 31:22
322 Nyköpings OK 2 2:07:08 31:23
323 Grycksbo IF 2 2:07:09 31:24
324 Björkfors GOIF 2:07:30 31:45
325 Bottnaryd IF 2:07:32 31:47
326 IF Verda 2:07:34 31:49
327 SOK Aneby 2:08:01 32:16
328 Tylöskog OK 2:08:23 32:38
329 OK Klemmingen 2:08:28 32:43
330 Turun Metsänkävijät 2 2:08:34 32:49
331 Malax IF 2:08:49 33:04
332 Tjällmo-Godegårds OK 1 2:09:02 33:17
333 Haninge SOK 2:09:13 33:28
334 Lillomarka O-lag 2 2:09:31 33:46
335 Kungälvs OK 2:09:56 34:11
336 Leksands OK 3 2:10:15 34:30
336 Tisvilde Hegn OK 2:10:15 34:30
338 Gustavsbergs IF 2 2:10:36 34:51
339 Gagnefs OK 2:10:53 35:08
340 Växjö OK 2 2:11:00 35:15
341 Krigsskolan 2:11:20 35:35
342 Hestra IF 3 2:11:41 35:56
343 Göteborg/Majornas OK 2 2:11:43 35:58
344 Linné OK 2 2:11:44 35:59
345 Oxvretens SK 2:11:50 36:05
346 Boxholm-Mjölby OL 2 2:11:52 36:07
347 NTHI 7 2:12:22 36:37
348 Gular I.L. 2 2:12:40 36:55
349 Stora Sundby GoIF 2:12:46 37:01
350 Krylbo OK 2:12:53 37:08
351 Åmåls OK 2:13:07 37:22
352 Forsa IF 2:13:10 37:25
353 OK Roslagshof 2 2:14:03 38:18
354 OK Roslagen 3 2:14:04 38:19
355 OK Djerf 2 2:14:27 38:42
356 KFUM Örebro OK 2 2:14:41 38:56
357 Vingåkers OK / Regna IF 2:14:54 39:09
358 Hirvensalon Heitto 2:14:57 39:12
359 IFK Mora OK 2 2:15:08 39:23
360 Solna OK 2:15:25 39:40
361 Joensuun Yliopiston Urh 2:15:50 40:05
362 Väsby OK 2 2:16:20 40:35
363 OK Hällen 2 2:16:24 40:39
364 Måren OK 2:16:39 40:54
365 Finspångs AIK 2 2:17:09 41:24
366 NTHI 11 2:17:27 41:42
367 Ronneby OK 2 2:17:53 42:08
368 NTHI 6 2:18:42 42:57
369 Söders OL 2 2:18:44 42:59
370 Angelniemen Ankkuri 2 2:19:01 43:16
371 OK Denseln / IFK Norrköping 2:19:29 43:44
372 OK Öst Birkeröd 2:19:40 43:55
373 L-100 IF 1 2:19:55 44:10
374 Sundbyberg IK 2 2:20:13 44:28
375 Alfta/Edsbyn/Viksjöfors 2 2:20:24 44:39
376 OK Älvsjö Örby 2:20:35 44:50
377 Snättringe SK 2 2:20:45 45:00
378 Rasti E4 2:21:32 45:47
379 Sturla 2:21:49 46:04
380 Kolding OK 2 2:22:00 46:15
381 Enköpings AI 2:22:50 47:05
382 Hällestad/Stjärnarps OK 2:23:02 47:17
383 Odense OK 2:23:32 47:47
384 Umeå OK 2 2:23:42 47:57
385 Rälingen OK 2:23:54 48:09
386 Eslövs FK 2:24:39 48:54
387 Indre Ostfold OK 2 2:24:48 49:03
388 Motala OK 2 2:24:54 49:09
389 Farum OK 2 2:25:19 49:34
390 IFK Enskede 2 2:27:33 51:48
391 Nydalen SK 4 2:28:12 52:27
392 Östersunds OK 2 2:29:22 53:37
393 IFK Tumba 2 2:30:25 54:40
394 Uppsala IF 2:30:41 54:56
395 Svaide SOK 2:30:46 55:01
396 Kajaanin Kuohu 2:31:48 56:03
397 Hellas SoIK 2 2:32:19 56:34
398 VB OL 2 2:32:31 56:46
399 IFK Södertälje 3 2:34:44 58:59
400 Länna IF 2:37:16 1:01:31
401 Tyrving IL 2 2:37:45 1:02:00
402 Järla IF 2 2:39:19 1:03:34
403 Värend GN 2 2:40:26 1:04:41
404 OK Österåker 2 2:40:35 1:04:50
405 L-100 IF 2 2:42:04 1:06:19
406 OK Räven 2:42:37 1:06:52
407 Berger og Svelvik O-lag 2:43:12 1:07:27
408 OK Tisaren 3 2:43:56 1:08:11
409 Raumar O-lag 2:44:24 1:08:39
410 Skogslöparna 2 2:48:56 1:13:11
411 OK Rodhen 2 2:56:40 1:20:55
412 NTHI 8 3:31:09 1:55:24
413 NTHI 9 5:44:19 4:08:34 Omstart
OK Älgen Fel karta
Stord IL 1 Fel karta
NTHI 10 Maxtid
FK Friskus-Varberg 2 Felstämplat
Helsingborg SOK Felstämplat
OK Tisaren 2 Felstämplat
IF Femman 2 Felstämplat
Strängnäs Malmby OL 2 Felstämplat
Bondsjöhöjdens IK Felstämplat
NTHI 5 Felstämplat
Linköpings OK 2 Felstämplat
Chalmers OL 3 Felstämplat
NTHI 12 Felstämplat
Trollhättans SK Felstämplat
IFK Lidingö 1 Felstämplat
OK Skogsfalken 2 Felstämplat
IFK Umeå/Stöcksjö IS Felstämplat
Köping-Kolsva OK Felstämplat
Domnarvets GOIF 2 Felstämplat
Ringerike O-lag Felstämplat
Gävle OK 3 Felstämplat
Thor IF 2 Felstämplat
HJS-Vansbro OK Utgått
Thor IF 1 Utgått
OK Roslagen 2 Utgått
Bredared/Ymer/Rydboholm Utgått
Nittedal O-lag Utgått
Milan OK/Lindebygden OK Utgått
Mälarö SOK Utgått
NTHI 13 Utgått
Wing Orientering Utgått
FIF Hilleröd 2 Utgått
Rotebro IS 2 Utgått
NTHI 14 Utgått
Brandval-Kongsvinger OK 2 Utgått
OK Skogsvargarna Utgått
Haerens Officersskole Utgått
Oppsal IF O-gruppe 2 Utgått
Tjällmo-Godegårds OK 2 Utgått
Ockelbo OK Utgått
Säterbygdens OK/St.Skedv Utgått
Täby OK 3 Utgått
Stora Tuna IK 3 Utgått
IMÅS IL Ej startat

Entries 2019

All Entries

In association with