GLIMÅKRA Väder

  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners

Välj år: eller

Tiomila 2013, Gällöfsta, Upplands-Bro

Tävlingen genomfördes 4-5 maj 2013 vid Gällöfsta herrgård, Upplands-Bro kommun.

Klass: 10MILA (120 km)

Budkavlar bärs genom becksvarta natten, budskap förs fram över stock och sten. I Fjärran förnimmer man kluckande vatten, kämparna kämpar i pannlampornas sken. ""Alla som äger den svenska naturen, besinna er, värna den, den kräver vård. Vi mänskor behöver den, likaså djuren"", vårt budskap vid målgång på Gällöfsta Gård.
Fred Strömsten

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Klass: Damer (40 km)

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Klass: Ungdom

En hälsning från decenniers ärrade 10MILA-kämpar till dagens alla härliga orienteringsungdomar. Ni är sportens framtida fortsätt jobba på. Spännande utmaningar väntar runt hörnet.
Fred Strömsten

Efter sträcka

 

Sträckresultat

 

Slutresultat Damer 2013

Pl Lag Tid Efter
1 Domnarvets GOIF 1 4:07:15 0:00
2 Halden SK 1 4:08:55 1:40
3 OK Tisaren 1 4:09:14 1:59
4 Hellas Orientering 1 4:09:20 2:05
5 Tampereen Pyrintö 1 4:11:13 3:58
6 IFK Lidingö SOK 1 4:11:19 4:04
7 OK Pan Århus 1 4:13:57 6:42
8 Göteborg-Majorna OK 1 4:14:16 7:01
9 Södertälje-Nykvarn OF 1 4:14:29 7:14
10 Paimion Rasti 1 4:17:53 10:38
11 Linköpings OK 1 4:18:32 11:17
12 Kalevan Rasti 1 4:18:39 11:24
13 IFK Lidingö SOK 2 4:18:43 11:28
14 Stora Tuna OK 1 4:20:28 13:13
15 Tullinge SK 1 4:20:32 13:17
16 SK Pohjantähti 1 4:20:41 13:26
17 MS Parma 1 4:20:43 13:28
18 Lillomarka OL 1 4:21:31 14:16
19 Halden SK 2 4:21:35 14:20
20 Kangasala SK 1 4:22:01 14:46
21 IFK Moras OK 1 4:22:04 14:49
22 Fredrikstad SK 1 4:22:33 15:18
23 NTNUI 1 4:24:19 17:04
24 OK Linné 2 4:25:31 18:16
25 Koovee 1 4:25:32 18:17
26 Sävedalens AIK 1 4:25:47 18:32
27 OK Kolmården 1 4:26:26 19:11
28 Lynx 1 4:26:32 19:17
29 OK Hällen 1 4:27:29 20:14
30 Bækkelagets SK 1 4:29:03 21:48
31 Hiisirasti 1 4:31:09 23:54
32 Leksands OK 1 4:33:54 26:39
33 Bredaryds SOK 1 4:33:59 26:44
34 Hiidenkiertäjät 1 4:34:12 26:57
35 Angelniemen Ankkuri 1 4:34:18 27:03
36 OK Kåre 1 4:34:21 27:06
37 OK Linné 3 4:34:27 27:12
38 OK Orion 1 4:34:51 27:36
39 Järla Orientering 1 4:34:53 27:38
40 IFK Lidingö SOK 3 4:35:44 28:29
41 Konnerud IL 1 4:42:50 35:35
42 Haninge SOK 1 4:44:13 36:58
43 IK Hakarpspojkarna 2 4:44:20 37:05
44 OK Södertörn 1 4:44:27 37:12
45 Göteborg-Majorna OK 2 4:45:52 38:37
46 Sundsvalls OK 1 4:46:31 39:16
47 CopenhagenO 1 4:48:08 40:53
48 Alfta-Ösa OK 1 4:48:43 41:28
49 OK Tisaren 2 4:48:54 41:39
50 Tullinge SK 2 4:49:05 41:50
51 Varegg Fleridrett 1 4:49:56 42:41
52 Rasti-Kurikka 1 4:50:19 43:04
53 Freidig 1 4:50:31 43:16
54 Kangasala SK 2 4:50:35 43:20
55 OK Rodhen 1 4:50:38 43:23
56 Paimion Rasti 2 4:50:41 43:26
57 IK Hakarpspojkarna 1 4:50:42 43:27
58 Hagaby GOIF 1 4:51:40 44:25
59 OK Pan Århus 2 4:51:50 44:35
60 Täby OK 1 4:51:55 44:40
61 OK Tyr 1 4:52:58 45:43
62 IFK Göteborg 1 4:53:01 45:46
63 Järla Orientering 2 4:53:11 45:56
64 Rajamäen Rykmentti 1 4:54:03 46:48
65 Nydalens SK 1 4:54:05 46:50
66 Helsingin Suunnistajat 1 4:54:07 46:52
67 NTNUI 6 4:54:14 46:59
68 Rastikarhut 1 4:54:18 47:03
69 IFK Lidingö SOK 4 4:54:24 47:09
70 Eksjö SOK 1 4:57:42 50:27
71 Halden SK 3 4:57:45 50:30
72 Pargas IF 1 4:57:52 50:37
73 O-RUN Turnov 1 4:59:44 52:29
74 OK Linné 4 4:59:57 52:42
75 IF Femman / IK Kronan / Kokkolan Suunnistajat 1 5:00:37 53:22
76 Domnarvets GOIF 2 5:00:47 53:32
77 Tampereen Pyrintö 2 5:01:39 54:24
78 OK Skogsfalken 1 5:01:56 54:41
79 Söders-Tyresö 1 5:02:17 55:02
80 Sävedalens AIK 2 5:03:54 56:39
81 Tumba-Mälarhöjden OK 1 5:04:47 57:32
82 Nord West 1 5:04:49 57:34
83 IL Tyrving 1 5:05:08 57:53
84 IF Sibbo-Vargarna 1 5:05:13 57:58
85 Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 1 5:05:18 58:03
86 OK77 1 5:05:53 58:38
87 Asker SK 1 5:06:52 59:37
88 OK Djerf 1 5:06:56 59:41
89 Ulricehamns OK 1 5:07:20 1:00:05
90 Leksands OK 2 5:09:34 1:02:19
91 Ärla IF 1 5:09:48 1:02:33
92 IF Thor 1 5:10:12 1:02:57
93 Södertälje-Nykvarn OF 2 5:11:34 1:04:19
94 Gävle OK 1 5:11:45 1:04:30
95 Trollhättans SOK 1 5:12:00 1:04:45
96 Hagaby GOIF 2 5:12:59 1:05:44
97 Hellas Orientering 2 5:13:28 1:06:13
98 OK Ravinen 1 5:13:36 1:06:21
99 OK Ravinen 2 5:13:44 1:06:29
100 Södertälje-Nykvarn OF 3 5:13:49 1:06:34
101 OK Raseborg 1 5:13:52 1:06:37
102 Linköpings OK 2 5:14:07 1:06:52
103 OK Löftan Toremestorps IF 5:14:23 1:07:08
104 Hiisirasti 2 5:14:30 1:07:15
105 OK Linné 5 5:14:39 1:07:24
106 Lahden Suunnistajat-37 1 5:14:51 1:07:36
107 Västerås SOK 1 5:15:04 1:07:49
108 Tormestorps IF 1 5:15:14 1:07:59
109 Markbygdens OK 1 5:15:16 1:08:01
110 MS Parma 2 5:15:26 1:08:11
111 Fredrikstad SK 2 5:15:49 1:08:34
112 OK Skogshjortarna 1 5:15:57 1:08:42
113 Bohuslän-Dals OF 2 5:15:59 1:08:44
114 Hjärnarps GH OL 1 5:16:02 1:08:47
115 Långhundra IF 1 5:16:03 1:08:48
116 Finspångs SOK 1 5:16:04 1:08:49
117 Tullinge SK 3 5:16:05 1:08:50
118 Linköpings OK 3 5:16:12 1:08:57
119 Sundbybergs IK 1 5:16:13 1:08:58
120 NTNUI 2 5:16:16 1:09:01
121 Tullinge SK / OK Renen 7 5:16:22 1:09:07
122 IFK Göteborg 2 5:16:25 1:09:10
123 IF Hagen 1 5:16:28 1:09:13
124 Angelniemen Ankkuri 2 5:17:56 1:10:41
125 Navi 1 5:18:35 1:11:20
126 Attunda OK 1 5:18:50 1:11:35
127 Turun Suunnistajat 1 5:19:03 1:11:48
128 Anttolan Urheilijat 1 5:19:11 1:11:56
129 JWOC 2013 1 5:19:15 1:12:00
130 Umeå OK 1 5:19:23 1:12:08
131 Vittjärvs IK / OK Vargen 683 5:19:27 1:12:12
132 Kouvolan Suunnistajat 1 5:20:22 1:13:07
133 Espoon Suunta 1 5:20:29 1:13:14
134 Rastivarsat 1 5:24:18 1:17:03
135 Eksjö SOK 2 5:24:19 1:17:04
136 Frol IL 1 5:24:21 1:17:06
137 Kongsberg OL 1 5:24:25 1:17:10
138 OK Tor 1 5:24:29 1:17:14
139 Falkenbergs OK 1 5:24:34 1:17:19
140 Løten o-lag / Hamar OK 1 5:25:19 1:18:04
141 Falköpings AIK OK 1 5:25:30 1:18:15
142 OK Landehof 1 5:27:19 1:20:04
143 Halden SK 4 5:27:40 1:20:25
144 Kungälvs OK 1 5:27:48 1:20:33
145 OK Rodhen 2 5:28:19 1:21:04
146 CopenhagenO 3 5:28:30 1:21:15
147 Bækkelagets SK 2 5:28:32 1:21:17
148 OK Tyr 2 5:28:56 1:21:41
149 Norbergs OK 1 5:29:16 1:22:01
150 Centrum OK 1 5:29:26 1:22:11
151 Stora Tuna OK 2 5:29:34 1:22:19
152 Korsnäs IF OK 1 5:29:35 1:22:20
153 Modum O-lag 1 5:29:36 1:22:21
154 Kristiansand OK 1 5:29:39 1:22:24
155 Raumar Orientering 1 5:29:47 1:22:32
156 Tjällmo-Godegårds OK 1 5:29:52 1:22:37
157 Tullinge SK 6 5:30:07 1:22:52
158 Suunta-Sepot 1 5:31:36 1:24:21
159 Stora Tuna OK 3 5:31:58 1:24:43
160 OK Tyr 3 5:32:01 1:24:46
161 Göteborg-Majorna OK 3 5:32:36 1:25:21
162 Skarpnäcks OL 1 5:34:39 1:27:24
163 Köping-Kolsva OK 1 5:37:08 1:29:53
164 CopenhagenO 2 5:37:13 1:29:58
165 OK Renen 1 5:37:23 1:30:08
166 Oppsal Orientering 1 5:38:46 1:31:31
167 Domnarvets GOIF 3 5:38:50 1:31:35
168 OMEGA MOSCOW 1 5:39:43 1:32:28
169 OK Linné 6 5:40:27 1:33:12
170 Ärla IF 2 5:41:17 1:34:02
171 Jönköpings OK 1 5:41:36 1:34:21
172 Kalevan Rasti 2 5:42:03 1:34:48
173 OK Södertörn 2 5:44:07 1:36:52
174 OK Kolmården 2 5:44:26 1:37:11
175 OK Orient 1 5:44:45 1:37:30
176 Ähtärin Urheilijat 1 5:45:08 1:37:53
177 Hiidenkiertäjät 2 5:45:23 1:38:08
178 Alfta-Ösa OK 2 5:45:26 1:38:11
179 OK Alehof 1 5:45:36 1:38:21
180 OK Nolaskogsarna 2 5:45:52 1:38:37
181 IFK Enskede 1 5:46:44 1:39:29
182 Tullinge SK 4 5:46:52 1:39:37
183 GOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 1 5:46:58 1:39:43
184 Nydalens SK / OK Ozons 2 5:47:49 1:40:34
185 Koovee 2 5:47:52 1:40:37
186 Sävedalens AIK 3 5:47:55 1:40:40
187 OK Torfinn / OK Gynge / Rävetofta OK 1 5:49:07 1:41:52
188 Göteborg-Majorna OK 4 5:49:41 1:42:26
189 IF Thor 3 5:49:58 1:42:43
190 Nyköpings OK 1 5:50:12 1:42:57
191 OK Milan / Lindebygdens OK 1 5:50:35 1:43:20
192 Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 2 5:51:21 1:44:06
193 Sundsvalls OK 2 5:52:45 1:45:30
194 OK Roslagen 1 5:53:25 1:46:10
195 Fossum IF 2 5:53:40 1:46:25
196 OK Denseln 2 5:55:52 1:48:37
197 Skogslöparna / Hägglunds IoFK 1 6:00:07 1:52:52
198 OK Ravinen 4 6:03:49 1:56:34
199 Halmstad OK 1 6:03:56 1:56:41
200 Sävedalens AIK 4 6:04:30 1:57:15
201 OK Tisaren 3 6:05:13 1:57:58
202 Tampereen Pyrintö 3 6:11:00 2:03:45
203 Dalaportens OL 1 6:12:26 2:05:11
204 Mäntsälän Urheilijat 1 6:24:32 2:17:17
205 Helsingin Suunnistajat 2 5:42:12 1:34:57 Omstart 5
206 OK Nolaskogsarna 1 5:43:47 1:36:32 Omstart 5
207 Kils OK 1 5:43:58 1:36:43 Omstart 5
208 OK Kåre 4 5:44:50 1:37:35 Omstart 5
209 Snättringe SK 1 5:45:06 1:37:51 Omstart 5
210 Lynx 2 5:47:19 1:40:04 Omstart 5
211 Lillomarka OL 2 5:47:26 1:40:11 Omstart 5
212 Katrineholms OK 1 5:52:23 1:45:08 Omstart 5
213 OK Ravinen 3 5:53:01 1:45:46 Omstart 5
214 Lunds OK 1 5:53:41 1:46:26 Omstart 5
215 Leksands OK 3 5:54:17 1:47:02 Omstart 5
216 Hämeenlinnan Suunnistajat 1 5:56:36 1:49:21 Omstart 5
217 Kuzmolovo 110% 1 5:56:42 1:49:27 Omstart 5
218 IF Thor 2 5:58:15 1:51:00 Omstart 5
219 OK Roxen 1 5:58:25 1:51:10 Omstart 5
220 IL Tyrving 2 5:58:31 1:51:16 Omstart 5
221 JWOC 2013 2 6:01:10 1:53:55 Omstart 5
222 Täby OK 2 6:01:48 1:54:33 Omstart 5
223 Skattkärrs IF 1 6:02:50 1:55:35 Omstart 5
224 Västerås SOK 2 6:03:18 1:56:03 Omstart 5
225 Järla Orientering 4 6:04:05 1:56:50 Omstart 5
226 Asker SK 2 6:04:12 1:56:57 Omstart 5
227 Ronneby OK 1 6:05:44 1:58:29 Omstart 5
228 OK Kåre 2 6:05:49 1:58:34 Omstart 5
229 Långhundra IF 2 6:05:59 1:58:44 Omstart 5
230 Gotlands OF 2 6:06:55 1:59:40 Omstart 5
231 Bohuslän-Dals OF 1 6:07:38 2:00:23 Omstart 5
232 Skåneslättens OL / Andrarums IF / FK Friskus-Varberg 1 6:10:48 2:03:33 Omstart 5
233 Porsgrunn OL 1 6:11:22 2:04:07 Omstart 5
234 KFUM Örebro OK 2 6:13:14 2:05:59 Omstart 5
235 OK Kåre 3 6:13:27 2:06:12 Omstart 5
236 Vallentuna-Össeby OL 1 6:13:38 2:06:23 Omstart 5
237 NAIS Orienteringsklubb 1 6:13:47 2:06:32 Omstart 5
238 OK Södertörn 3 6:14:35 2:07:20 Omstart 5
239 Kortesjärven Järviveikot 1 6:14:45 2:07:30 Omstart 5
240 NTNUI 3 6:16:47 2:09:32 Omstart 5
241 Ås-UMB Orientering 1 6:18:37 2:11:22 Omstart 5
242 Tuusulan Voima-Veikot 1 6:19:15 2:12:00 Omstart 5
243 Lerums SOK 1 6:21:17 2:14:02 Omstart 5
244 Jönköpings OK 2 6:23:30 2:16:15 Omstart 5
245 Väsby OK 1 6:23:54 2:16:39 Omstart 5
246 Espoon Suunta 2 6:24:36 2:17:21 Omstart 5
247 OK Klemmingen 1 6:24:59 2:17:44 Omstart 5
248 OK Rodhen 3 6:25:11 2:17:56 Omstart 5
249 Tumba-Mälarhöjden OK 2 6:25:13 2:17:58 Omstart 5
250 Järla Orientering 3 6:25:29 2:18:14 Omstart 5
251 Gotlands OF 1 6:26:53 2:19:38 Omstart 5
252 Ringerike OL 1 6:27:46 2:20:31 Omstart 5
253 OK Linné 7 6:28:29 2:21:14 Omstart 5
254 Sol Tranås 1 6:28:48 2:21:33 Omstart 5
255 Sigtuna OK 1 6:29:03 2:21:48 Omstart 5
256 Hjobygdens OK 1 6:29:49 2:22:34 Omstart 5
257 Tullinge SK 5 6:30:44 2:23:29 Omstart 5
258 Sundbybergs IK 2 6:33:15 2:26:00 Omstart 5
259 OK Raseborg 2 6:33:25 2:26:10 Omstart 5
260 Lunds OK 2 6:34:19 2:27:04 Omstart 5
261 Varegg Fleridrett / Fana IL / Gneist 2 6:34:22 2:27:07 Omstart 5
262 OK Klyftamo / Istrums SK 1 6:36:30 2:29:15 Omstart 5
263 Haninge SOK 2 6:37:40 2:30:25 Omstart 5
264 OK Hällen 2 6:38:00 2:30:45 Omstart 5
265 OK Gränsen 1 6:38:21 2:31:06 Omstart 5
266 Västerviks OK / Ankarsrums OK / Gamleby OK 1 6:39:08 2:31:53 Omstart 5
267 Gudhems IF / Mullsjö SOK 1 6:41:56 2:34:41 Omstart 5
268 Söders-Tyresö 2 6:42:13 2:34:58 Omstart 5
269 Järla Orientering 5 6:44:31 2:37:16 Omstart 5
270 Avesta OK 1 6:44:53 2:37:38 Omstart 5
271 Helsingborgs SOK 1 6:45:37 2:38:22 Omstart 5
272 Team Slovenia 1 6:46:45 2:39:30 Omstart 5
273 Tibro OK 1 6:47:41 2:40:26 Omstart 5
274 Modum O-lag 2 6:48:28 2:41:13 Omstart 5
275 Sertolovo 1 6:48:34 2:41:19 Omstart 5
276 Rånäs OK 1 6:53:42 2:46:27 Omstart 5
277 IF Sibbo-Vargarna 2 6:54:19 2:47:04 Omstart 5
278 Løten o-lag / Hamar OK / OL Vallset/Stange 2 6:55:11 2:47:56 Omstart 5
279 OK Denseln 3 6:55:31 2:48:16 Omstart 5
279 Sala OK 1 6:55:31 2:48:16 Omstart 5
281 Forsa OK 1 6:56:33 2:49:18 Omstart 5
282 OK Klemmingen 2 7:02:30 2:55:15 Omstart 5
283 OK Linné / IF Hallby SOK 8 7:05:25 2:58:10 Omstart 5
284 Hauhon Sisu 1 7:06:51 2:59:36 Omstart 5
285 Motala AIF OL 1 7:14:49 3:07:34 Omstart 5
286 Falköpings AIK OK 2 7:18:21 3:11:06 Omstart 5
287 Trollhättans SOK 2 7:21:04 3:13:49 Omstart 5
288 OK Kroppefjäll 1 7:23:21 3:16:06 Omstart 5
289 OK Nipan 1 7:24:46 3:17:31 Omstart 5
290 Kymin Suunnistajat 1 7:26:13 3:18:58 Omstart 5
291 Tjällmo-Godegårds OK 2 7:27:54 3:20:39 Omstart 5
292 Espoon Akilles 1 7:28:29 3:21:14 Omstart 5
293 OK Skogshjortarna / OK Kullingshof 2 7:28:50 3:21:35 Omstart 5
294 Ikaalisten Nouseva-Voima 1 7:30:21 3:23:06 Omstart 5
295 OK Enen 1 7:33:54 3:26:39 Omstart 5
296 Tumba-Mälarhöjden OK 3 7:37:07 3:29:52 Omstart 5
297 Kungälvs OK 2 7:47:42 3:40:27 Omstart 5
298 Rastikarhut 2 7:57:22 3:50:07 Omstart 5
299 Göteborgs Skidklubb 1 8:50:37 4:43:22 Omstart 5
300 OK Pan Århus 3 6:39:10 2:31:55 Omstart 4,5
301 Rehns BK / Söderhamns OK 1 7:12:47 3:05:32 Omstart 4,5
302 IL Tyrving 3 7:19:07 3:11:52 Omstart 4,5
303 IFK Enskede 2 7:21:16 3:14:01 Omstart 4,5
304 Köping-Kolsva OK 2 7:26:44 3:19:29 Omstart 4,5
305 NTNUI 4 7:34:53 3:27:38 Omstart 4,5
306 Saarijärven Pullistus 1 7:37:51 3:30:36 Omstart 4,5
307 Tolered-Utby Ol-klubb 1 7:44:05 3:36:50 Omstart 4,5
308 Centrum OK 2 7:47:04 3:39:49 Omstart 4,5
309 Jönköpings OK 3 7:51:07 3:43:52 Omstart 4,5
310 Rastivarsat 2 7:54:29 3:47:14 Omstart 4,5
311 Skarpnäcks OL 2 8:07:06 3:59:51 Omstart 4,5
312 Rasti 88 1 8:36:12 4:28:57 Omstart 4,5
313 Forsa OK 2 9:02:06 4:54:51 Omstart 4,5
314 Rånäs OK 2 9:15:45 5:08:30 Omstart 4,5
315 Gimle IF 1 9:19:18 5:12:03 Omstart 4,5
316 Skogsluffarnas OK 1 9:37:37 5:30:22 Omstart 4,5
317 SMHI IF 1 10:03:09 5:55:54 Omstart 3,4,5
KFUM Örebro OK 1 Utgått
Vänersborgs SK 1 Utgått
Paimion Rasti 3 Utgått
OK Denseln 1 Utgått
Lynx 3 Utgått
Hestra IF 1 Utgått
Länna IF 1 Utgått
OK Hammaren 1 Utgått
Linköpings OK 4 Utgått
IFK Moras OK 2 Utgått
Fossum IF 1 Utgått
IF Sturla 1 Utgått
Sjövalla FK 1 Utgått
OK Österåker 1 Utgått
KFUM Örebro OK 3 Utgått
OK Linné 1 Diskvalificerad
Sandefjord OK / Larvik OK 1 Ej startat
OK Pan-Kristianstad 1 Ej startat
NTNUI 9 Ej startat
NTNUI 5 Ej startat
NTNUI 7 Ej startat
NTNUI 8 Ej startat
Indre Østfold OK 1 Ej startat
Strängnäs-Malmby OL 1 Ej startat
Halden SK 6 Ej startat
Halden SK 5 Ej startat
Växjö OK 1 Ej startat
Konnerud IL 2 Ej startat
Nybro OK 1 Ej startat
Gävle OK 2 Ej startat
Rajamäen Rykmentti 2 Ej startat
Umeå OK 2 Ej startat
Ås-UMB Orientering 2 Ej startat
Vacant 6 Ej startat
Ulricehamns OK / OK Skogsstjärnan 2 Ej startat
OK Ravinen 5 Ej startat
Lillomarka OL 3 Ej startat
Vacant 1 Ej startat
Vacant 2 Ej startat
Vacant 3 Ej startat
Vacant 4 Ej startat
Vacant 5 Ej startat

Entries 2019

All Entries

In association with