GLIMÅKRA Väder

  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners
  • Samarbetspartners

Startlista 2019

TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Tiomilakavlen (315)
Sweden1IFK Göteborg Orientering 120:30:00
Sweden2OK Linné 120:30:00
Finland3Koovee 120:30:00
Finland4Tampereen Pyrintö 120:30:00
Finland5Kalevan Rasti 120:30:00
Norge6Fredrikstad SK 120:30:00
Finland7Paimion Rasti 120:30:00
Sweden8IFK Mora OK 120:30:00
Finland9Turun Metsänkävijät 120:30:00
Norge10Halden SK 120:30:00
Norge11Frol IL / Verdal OK 120:30:00
Sweden12Södertälje-Nykvarn OF 120:30:00
Norge13Tyrving IL 120:30:00
Sweden14Malungs OK Skogsmårdarna 120:30:00
Finland15Helsingin Suunnistajat 120:30:00
Norge16NTNUI 120:30:00
Sweden17OK Denseln 120:30:00
Sweden18IFK Lidingö SOK 120:30:00
Finland19MS Parma 120:30:00
Sweden20Stora Tuna OK 120:30:00
Sweden21OK Pan-Kristianstad 120:30:00
Finland22Hiidenkiertäjät 120:30:00
Norge23Nydalens SK 120:30:00
Sweden24Göteborg-Majorna OK 120:30:00
Finland25Ikaalisten Nouseva-Voima 120:30:00
Sweden26Järla Orientering 120:30:00
Sweden27OK Ravinen 120:30:00
Finland28Lynx 120:30:00
Finland29Angelniemen Ankkuri 120:30:00
Sweden30Sävedalens AIK 120:30:00
Norge31Lillomarka OL 120:30:00
Sweden32OK Hällen 120:30:00
Sweden33OK Orion 120:30:00
Sweden34IK Hakarpspojkarna 120:30:00
Finland35Vehkalahden Veikot 120:30:00
Denmark36OK Pan Århus 120:30:00
Lithuania37IGTISA 120:30:00
Norge38Fossum IF 120:30:00
Sweden39Ärla IF 120:30:00
Finland40Espoon Suunta 120:30:00
Norge41Freidig 120:30:00
Sweden42OK Linné 220:30:00
Sweden43OK Kåre 120:30:00
Sweden44IFK Göteborg Orientering 220:30:00
Sweden45Hagaby GoIF Örebro 120:30:00
Norge46Kristiansand OK 120:30:00
Sweden47OK Tisaren 120:30:00
Sweden48Tullinge SK 120:30:00
Norge49Halden SK 220:30:00
Sweden50Södertälje-Nykvarn OF 220:30:00
Finland51Turun Metsänkävijät 220:30:00
Sweden52Eksjö SOK 120:30:00
Sweden53Linköpings OK 120:30:00
Sweden54Göteborg-Majorna OK 220:30:00
Sweden55Hestra IF 120:30:00
Russian Federation56Kuzmolovo 120:30:00
Finland57Lahden Suunnistajat-37 120:30:00
Sweden58OK Skogshjortarna 120:30:00
Sweden59Nyköpings OK 120:30:00
Sweden60Stora Tuna OK 220:30:00
Norge61Bækkelagets SK 120:30:00
Sweden62Attunda OK 120:30:00
Sweden63OK Kolmården 120:30:00
Sweden64Malungs OK Skogsmårdarna 220:30:00
Sweden65Kils OK 120:30:00
Sweden66Rehns BK 120:30:00
Finland67Paimion Rasti 220:30:00
Norge68Kristiansand OK 220:30:00
Russian Federation69Nord West 120:30:00
Finland70Anttolan Urheilijat 120:30:00
Sweden71IFK Lidingö SOK 220:30:00
Finland72Helsingin Suunnistajat 220:30:00
Finland73Kuopion Suunnistajat 120:30:00
Norge74Oppsal Orientering 120:30:00
Sweden75Långhundra IF 120:30:00
Norge76Tyrving IL 220:30:00
Sweden77OK Roxen 120:30:00
Sweden78Karlskrona SOK 120:30:00
Sweden79IFK Umeå 120:30:00
80Kamrat och IF KIF 120:30:00
Norge81Heming Orientering 120:30:00
Sweden82Tumba-Mälarhöjden OK 120:30:00
Sweden83OK Pan-Kristianstad 220:30:00
Sweden84Söders-Tyresö 120:30:00
Norge85NTNUI 220:30:00
Sweden86IK Hakarpspojkarna 220:30:00
Sweden87Järfälla OK 120:30:00
Sweden88OK Ravinen 220:30:00
Sweden89OK Löftan 120:30:00
Sweden90IFK Göteborg Orientering 320:30:00
Norge91Asker SK 120:30:00
Sweden92Täby OK 120:30:00
Sweden93Bergnäsets AIK 120:30:00
Sweden94KFUM Örebro OK 120:30:00
Sweden95Finspångs SOK 120:30:00
Finland96Turun Suunnistajat 120:30:00
Finland97Hämeenlinnan Suunnistajat 120:30:00
Sweden98Ulricehamns OK 120:30:00
Sweden99Järla Orientering 220:30:00
Finland100Lappeen Riento 120:30:00
Sweden101Centrum OK 120:30:00
Denmark102Søllerød OK 120:30:00
Sweden103OK Södertörn 120:30:00
Finland104Kouvolan Suunnistajat 120:30:00
Sweden105Sundbybergs IK 120:30:00
Sweden106Gävle OK 120:30:00
Sweden107OK Linné 320:30:00
Sweden108Markbygdens OK 120:30:00
Sweden109Gotlands Orienteringsförbund 120:30:00
Norge110Kongsberg OL 120:30:00
Sweden111OK Orion 220:30:00
Sweden112Haninge SOK 120:30:00
Sweden113Skogslöparna 120:30:00
Sweden114Sävedalens AIK 220:30:00
Sweden115Bredaryds SOK 120:30:00
Sweden116Ärla IF 220:30:00
Sweden117OK Tyr 120:30:00
Sweden118Ronneby OK 120:30:00
Sweden119IFK Mora OK 220:30:00
Sweden120OK Klemmingen 120:30:00
Norge121Freidig 220:30:00
Sweden122Trollhättans SOK 120:30:00
Sweden123OK Denseln 220:30:00
Norge124Fredrikstad SK 220:30:00
Denmark125FarumTisvilde OK 120:30:00
Sweden126OK Nolaskogsarna 120:30:00
Norge127Varegg Fleridrett 120:30:00
Sweden128Skåneslättens OL 120:30:00
Sweden129OK Roslagen 120:30:00
Denmark130OK Pan Århus 220:30:00
Sweden131OK Hällen 220:30:00
Norge132Porsgrunn OL / Skien OK 120:30:00
Sweden133Halmstad OK 120:30:00
Sweden134OK Denseln 320:30:00
Sweden135OK Rodhen 120:30:00
Sweden136Linköpings OK 220:30:00
Sweden137IF Hagen 120:30:00
Sweden138OK Tisaren 220:30:00
Sweden139OK Alehof 120:30:00
Norge140Lillomarka OL 220:30:00
Sweden141Västerås SOK 120:30:00
Sweden142Nyköpings OK 220:30:00
Sweden143Eksjö SOK 220:30:00
Sweden144Snättringe SK 120:30:00
Sweden145Degerfors OK / Kristinehamns OK / OK Djerf 120:30:00
Sweden146IF Thor 120:30:00
Sweden147Göteborg-Majorna OK 320:30:00
Sweden148Tullinge SK 220:30:00
Sweden149OK Södertörn 220:30:00
Sweden150Falkenbergs OK 120:30:00
Sweden151FK Friskus-Varberg 120:30:00
Sweden152OK Nackhe 120:30:00
Denmark153Ballerup OK 120:30:00
Sweden154Långhundra IF / Länna IF 220:30:00
Sweden155Ulricehamns OK 220:30:00
Sweden156Sundsvalls OK 120:30:00
Finland157Hiisirasti 120:30:00
Finland158Rajamäen Rykmentti 120:30:00
Sweden159Västerås SOK 220:30:00
Sweden160OK Skogshjortarna 220:30:00
Norge161IF Sturla / Konnerud IL 120:30:00
Sweden162Helsingborgs SOK 120:30:00
Sweden163Hästveda OK 1989 / OK Måsen / OK Orion / Växjö OK 520:30:00
Sweden164Karlskrona SOK 220:30:00
Finland165Turun Metsänkävijät 320:30:00
Sweden166NAIS Orienteringsklubb / TSM Královehradecko20:30:00
Italy167G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 120:30:00
Finland168Kangasala SK 120:30:00
Norge169Halden SK 320:30:00
Sweden170Vallentuna-Össeby OL 120:30:00
Denmark171Horsens OK / Silkeborg OK 120:30:00
Norge172Bækkelagets SK 220:30:00
Sweden173IK Uven 120:30:00
Finland174Korven Honka 120:30:00
Sweden175FK Herkules 120:30:00
Sweden176OK Skogsfalken 120:30:00
Finland177OK Trian 120:30:00
Norge178Heming Orientering 220:30:00
Sweden179Tolered-Utby Ol-klubb 120:30:00
Sweden180Karlskrona SOK 320:30:00
Finland181RastiPiikkiö 120:30:00
Denmark182OK Snab / OK Gorm 120:30:00
Sweden183Brattås CK / Uddevalla OK 120:30:00
Sweden184OK Älvsjö-Örby 120:30:00
Sweden185FK Åsen / Mullsjö SOK / OK Bävern / OK Njudung 120:30:00
Norge186Bul-Tromsø IL / Ås-NMBU Orientering 120:30:00
Sweden187Växjö OK 120:30:00
Finland188MS Parma 220:30:00
Sweden189Jönköpings OK 120:30:00
Sweden190Jönköpings OK 220:30:00
Sweden191IFK Enskede 120:30:00
Sweden192Järla Orientering 320:30:00
Sweden193Malmö OK 120:30:00
Sweden194OK Kontinent 120:30:00
Sweden195Lunds OK 120:30:00
Sweden196IK Vikings OK / Kils OK 220:30:00
Finland197Rastikarhut 120:30:00
Norge198Fossum IF 220:30:00
Norge199NTNUI 320:30:00
Sweden200Mölndal Outdoor IF 120:30:00
Sweden201Lunds OK 220:30:00
Sweden202Lunds OK 320:30:00
Sweden203OK Pan-Kristianstad 320:30:00
Sweden204KFUM Örebro OK / OK Milan 220:30:00
France20540team 120:30:00
Sweden206Gotlands Orienteringsförbund 220:30:00
Norge207NTNUI 420:30:00
Norge208Nydalens SK 220:30:00
Poland209UKS Orientus Lodz 120:30:00
Denmark210Allerød OK 120:30:00
Storbritannien211WCOC 120:30:00
Sweden212Skogspojkarnas OK / Tjalve IF Norrköping 120:30:00
Sweden213OK Enen 120:30:00
Sweden214Gamleby OK / OK Njudung / OK Tranan 220:30:00
Sweden215Kalmar OK 120:30:00
Finland216SK Vuoksi 120:30:00
Sweden217Strängnäs-Malmby OL 120:30:00
Norge218OL Tønsberg og Omegn 120:30:00
Norge219OK Moss 120:30:00
Norge220NTNUI 520:30:00
Finland221Sotkamon Jymy 120:30:00
Sweden222Sundbybergs IK 220:30:00
Norge223NTNUI 620:30:00
Finland224U10 Segrare 1999 (TP) 120:30:00
Sweden225Attunda OK 220:30:00
Sweden226Gamleby OK / SOK Viljan 120:30:00
Sweden227OK Österåker / Rånäs OK 120:30:00
Sweden228Skarpnäcks OL 120:30:00
Norge229Hedrum OL / Larvik OK / Sandefjord OK 120:30:00
Sweden230Skåneslättens OL 220:30:00
Sweden231OK Skogsfalken 220:30:00
Finland232Hauhon Sisu 120:30:00
Sweden233Väsby OK / Trollhättans SOK20:30:00
Sweden234OK Kullingshof 120:30:00
Sweden235Göteborgs SK 120:30:00
Sweden236Järfälla OK 220:30:00
Sweden237Stigmännen Karlshamns OK 120:30:00
Finland238Angelniemen Ankkuri 220:30:00
Sweden239Frölunda OL 120:30:00
Sweden240Jämtland United20:30:00
Sweden241Skogsluffarnas OK 120:30:00
Sweden242Sjövalla FK 120:30:00
Denmark243Søllerød OK 220:30:00
Finland244ASS Cavemen 120:30:00
Finland245Pargas IF 120:30:00
Sweden246Hässleholms OK 120:30:00
Norge247Mjøs-o 120:30:00
Sweden248OK Landehof 120:30:00
Sweden249Motala AIF OL 120:30:00
Sweden250OK Orion 320:30:00
Poland251Azymut 45 Gdynia 120:30:00
Sweden252Sundsvalls OK 220:30:00
Norge253Raumar Orientering / Østmarka OK 120:30:00
Sweden254Bromma-Vällingby SOK 120:30:00
Sweden255Täby OK 220:30:00
Denmark256FarumTisvilde OK 220:30:00
Sweden257Kungälvs OK 120:30:00
Sweden258Falkenbergs OK / IK Trenne Ullared 220:30:00
Czech Republic259IK Hakarpspojkarna / Tibro OK / USK Praha 320:30:00
Sweden260Vetelin Urheilijat / Halsuan Toivo 120:30:00
Sweden261Linköpings OK 320:30:00
Norge262Fredrikstad SK 320:30:00
Norge263Tyrving IL 320:30:00
Sweden264Tjällmo-Godegårds OK 120:30:00
Sweden265Umeå OK 120:30:00
Czech Republic266K.O.B. Choce? 120:30:00
Sweden267FK Boken / Örkelljunga FK 120:30:00
Sweden268OK Gränsen 120:30:00
Sweden269Rehns BK 220:30:00
Sweden270Lerums SOK 120:30:00
Sweden271Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 120:30:00
Sweden272Härlövs IF / OK Brunnen / Tormestorps IF 120:30:00
Sweden273Alfta-Ösa OK / Rehns BK 320:30:00
Sweden274Gotlands Orienteringsförbund 320:30:00
Denmark275Aarhus 1900 orientering 120:30:00
Sweden276Järfälla OK / Sundbybergs IK 320:30:00
Denmark277OK Sorø 120:30:00
Sweden278OK Orinto 120:30:00
Sweden279Tolered-Utby Ol-klubb 220:30:00
Sweden280Skellefteå OK 120:30:00
Sweden281Andrarums IF 120:30:00
Sweden282Snättringe SK 220:30:00
Denmark283OK Roskilde 120:30:00
Czech Republic284Czech West O-team 120:30:00
Sweden285OK Gipen 120:30:00
Sweden286Snättringe SK 320:30:00
Sweden287Söders-Tyresö 220:30:00
Sweden288OK Orion 420:30:00
Finland289Lounais-Hämeen Rasti 120:30:00
Finland290Tio Rättens Män 120:30:00
Sweden291Frosta OK 120:30:00
Sweden292Hjärnarps OL 120:30:00
Norge293Indre Østfold OK / Varteig OL 120:30:00
Sweden294OK Löftan 220:30:00
Finland295OK77 120:30:00
Norge296Nydalens SK 320:30:00
Sweden297Kungälvs OK 220:30:00
Sweden298IF Thor / OK Linné 420:30:00
Sweden299Halmstad OK / IF Rigor 220:30:00
Finland300Lahden Suunnistajat-37 220:30:00
Sweden301Lunds OK 420:30:00
Norge302Oppsal Orientering 220:30:00
Denmark303OK Pan Århus 320:30:00
Sweden304Växjö OK 220:30:00
Finland305Pihkaniskat 120:30:00
Norge306Asker SK 220:30:00
Switzerland307OL Norska 120:30:00
Sweden308Sol Tranås 120:30:00
Sweden309Helsingborgs SOK 220:30:00
Sweden310OK Ravinen 320:30:00
Finland311Tampereen Pyrintö 220:30:00
Norge312Nydalens SK 420:30:00
Finland313Espoon Akilles 120:30:00
Sweden314Sävedalens AIK 320:30:00
Finland315Helsingin Suunnistajat 320:30:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Damkavlen (347)
Sweden501Järla Orientering 113:15:00
Sweden502IFK Göteborg Orientering 113:15:00
Norge503Halden SK 113:15:00
Sweden504IFK Lidingö SOK 113:15:00
Finland505Hiidenkiertäjät 113:15:00
Finland506SK Pohjantähti 113:15:00
Norge507Lillomarka OL 113:15:00
Sweden508Stora Tuna OK 113:15:00
Finland509Paimion Rasti 113:15:00
Sweden510IFK Göteborg Orientering 213:15:00
Norge511Nydalens SK 113:15:00
Finland512Koovee 113:15:00
Sweden513OK Kåre 113:15:00
Sweden514Alfta-Ösa OK 113:15:00
Sweden515OK Tisaren 113:15:00
Sweden516Göteborg-Majorna OK 113:15:00
Sweden517IFK Lidingö SOK 213:15:00
Sweden518Södertälje-Nykvarn OF 113:15:00
Sweden519OK Ravinen 113:15:00
Norge520NTNUI 113:15:00
Sweden521Tullinge SK 113:15:00
Finland522Rastikarhut 113:15:00
Sweden523IFK Mora OK 113:15:00
Sweden524OK Pan-Kristianstad 113:15:00
Sweden525OK Orion 113:15:00
Finland526Kalevan Rasti 113:15:00
Sweden527Sävedalens AIK 113:15:00
Sweden528OK Linné 113:15:00
Finland529MS Parma 113:15:00
Norge530Tyrving IL 113:15:00
Finland531Tampereen Pyrintö 113:15:00
Norge532Fossum IF 113:15:00
Norge533NTNUI 213:15:00
Sweden534Göteborg-Majorna OK 213:15:00
Sweden535Domnarvets GOIF 113:15:00
Sweden536OK Södertörn 113:15:00
Finland537Lynx 113:15:00
Finland538Rajamäen Rykmentti 113:15:00
Finland539Anttolan Urheilijat 113:15:00
Sweden540IFK Lidingö SOK 313:15:00
Sweden541Rehns BK 113:15:00
Sweden542Eksjö SOK 113:15:00
Finland543Angelniemen Ankkuri 113:15:00
Sweden544Sundsvalls OK 113:15:00
Sweden545Ärla IF 113:15:00
Sweden546IFK Mora OK 213:15:00
Norge547Halden SK 213:15:00
Sweden548Göteborg-Majorna OK 313:15:00
Norge549Fredrikstad SK 113:15:00
Sweden550Södertälje-Nykvarn OF 213:15:00
Finland551Helsingin Suunnistajat 113:15:00
Norge552Byåsen IL 113:15:00
Sweden553IK Hakarpspojkarna 113:15:00
Sweden554OK Pan-Kristianstad 213:15:00
Sweden555IFK Göteborg Orientering 313:15:00
Finland556Paimion Rasti 213:15:00
Denmark557OK Pan Århus 113:15:00
Sweden558Linköpings OK 113:15:00
Sweden559Bredaryds SOK 113:15:00
Finland560Espoon Suunta 113:15:00
Sweden561OK Skärmen / Waxholms OK / Åmåls OK 113:15:00
Sweden562Göteborg-Majorna OK 413:15:00
Sweden563OK Linné 213:15:00
Sweden564OK Roxen 113:15:00
Sweden565Sävedalens AIK 213:15:00
Finland566Pargas IF 113:15:00
Finland567Suunta Jyväskylä 113:15:00
Sweden568Nyköpings OK 113:15:00
Norge569Bækkelagets SK 113:15:00
Norge570Nydalens SK 213:15:00
Sweden571Järla Orientering 213:15:00
Sweden572OK Orion 213:15:00
Sweden573Hellas Orientering / OK Roslagen 213:15:00
Norge574Freidig 113:15:00
Norge575Asker SK 113:15:00
Finland576Turun Suunnistajat 113:15:00
Sweden577Trollhättans SOK 113:15:00
Norge578NTNUI 313:15:00
Sweden579Hellas Orientering 113:15:00
Finland580Lahden Suunnistajat-37 113:15:00
Finland581Hämeenlinnan Suunnistajat 113:15:00
Sweden582OK Denseln 113:15:00
Sweden583OK Tisaren 213:15:00
Sweden584OK Kåre 213:15:00
Finland585Koovee 213:15:00
Finland586Helsingin Suunnistajat 213:15:00
Sweden587Skåneslättens OL 113:15:00
Sweden588Finspångs SOK 113:15:00
Sweden589Tullinge SK 213:15:00
Sweden590OK Tranan 113:15:00
Finland591Tampereen Pyrintö 213:15:00
Denmark592FarumTisvilde OK 113:15:00
Finland593Vehkalahden Veikot 113:15:00
Sweden594Tumba-Mälarhöjden OK 113:15:00
Norge595Oppsal Orientering 113:15:00
Sweden596OK Södertörn 213:15:00
Sweden597Växjö OK 113:15:00
Finland598OK77 113:15:00
Sweden599Hagaby GoIF Örebro 113:15:00
Sweden600OK Tyr 113:15:00
Sweden601OK Skogshjortarna 113:15:00
Finland602Kuopion Suunnistajat 113:15:00
Norge603Halden SK 313:15:00
Sweden604OK Kolmården 113:15:00
Norge605Tyrving IL 213:15:00
Sweden606OK Linné 313:15:00
Sweden607Ärla IF 213:15:00
Sweden608Vittjärvs IK 113:15:00
Sweden609Täby OK 113:15:00
Sweden610Sundbybergs IK 113:15:00
Sweden611OK Ravinen 2 / IKHP13:15:00
Sweden612IFK Göteborg Orientering 413:15:00
Sweden613Alfta-Ösa OK 213:15:00
Norge614Lillomarka OL 213:15:00
Sweden615Kalmar OK / Torsås OK 113:15:00
Norge616Frol IL 113:15:00
Finland617Kouvolan Suunnistajat 113:15:00
Sweden618Göteborg-Majorna OK 513:15:00
Finland619Turun Suunnistajat 213:15:00
Sweden620OK Hällen 113:15:00
Sweden621IFK Lidingö SOK 413:15:00
Denmark622OK Pan Århus 213:15:00
Sweden623Eksjö SOK 213:15:00
Sweden624Västerås SOK 113:15:00
Sweden625Domnarvets GOIF / Linköpings OK13:15:00
Norge626Varegg Fleridrett 113:15:00
Sweden627OK Renen 113:15:00
Sweden628Lerums SOK 113:15:00
Sweden629Tullinge SK 313:15:00
Finland630Lahden Suunnistajat-37 213:15:00
Norge631Heming Orientering 113:15:00
Sweden632IK Hakarpspojkarna 213:15:00
Sweden633Attunda OK 113:15:00
Sweden634Centrum OK 113:15:00
Sweden635Kungälvs OK 113:15:00
Norge636NTNUI 413:15:00
Sweden637OK Nolaskogsarna 113:15:00
Sweden638Örkelljunga FK 113:15:00
Sweden639Helsingborgs SOK 113:15:00
Sweden640OK Hammaren 113:15:00
Sweden641OK Orion 313:15:00
Norge642Konnerud IL 113:15:00
Czech Republic643TSM Kralovehradecko 113:15:00
Norge644Tyrving IL 313:15:00
Sweden645Sävedalens AIK 313:15:00
Sweden646Kils OK 113:15:00
Sweden647Linköpings OK 213:15:00
Sweden648Uddevalla OK / OK Pan Kristianstad13:15:00
Sweden649Umeå OK 113:15:00
Sweden650Hestra IF 113:15:00
Sweden651Frölunda OL 113:15:00
Finland652Hiisirasti 113:15:00
Denmark653OK Pan Århus 313:15:00
Sweden654IK Uven 113:15:00
Finland655Tampereen Pyrintö 313:15:00
Sweden656OK Djerf 113:15:00
Sweden657OK Orion 413:15:00
Czech Republic658TSM Kralovehradecko 213:15:00
Sweden659Ankarsrums OK / Gamleby OK / Västerviks OK 113:15:00
Sweden660Snättringe SK 113:15:00
Sweden661Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 113:15:00
Norge662OK Moss 113:15:00
Sweden663Sundbybergs IK 213:15:00
Sweden664OK Skogsfalken 113:15:00
Sweden665Järfälla OK 113:15:00
Sweden666Malungs OK Skogsmårdarna 113:15:00
Sweden667IF Hagen 113:15:00
Sweden668Tjällmo-Godegårds OK 113:15:00
Sweden669Stigmännen Karlshamns OK 113:15:00
Sweden670IF Thor 113:15:00
Sweden671Almby IK 113:15:00
Sweden672OK Skogsfalken 213:15:00
Sweden673Lunds OK 113:15:00
Sweden674Karlskrona SOK 113:15:00
Sweden675Härlövs IF 113:15:00
Sweden676Härnösands OK 113:15:00
Sweden677OK Gynge / OK Milan / OK Torfinn 113:15:00
Sweden678Bromma-Vällingby SOK 113:15:00
Sweden679Karlskrona SOK 213:15:00
Sweden680Skåneslättens OL 213:15:00
Denmark681OK Øst Birkerød 113:15:00
Sweden682Skogslöparna / Sundsvalls OK 413:15:00
Sweden683Hjärnarps OL 113:15:00
Sweden684OK Gränsen 113:15:00
Sweden685OK Pan-Kristianstad 313:15:00
Finland686Pargas IF 213:15:00
Sweden687Nyköpings OK / OK Hällen 213:15:00
Sweden688Malmö OK 113:15:00
Sweden689Falköpings AIK OK 113:15:00
Denmark690Horsens OK 113:15:00
Finland691eLadies 113:15:00
Sweden692MS Parma 213:15:00
Sweden693OK Snab / Silkeborg OK / Trollhättans SOK 213:15:00
Norge694Måren OK / Oppsal Orientering 213:15:00
Denmark695FIF Hillerød 113:15:00
Sweden696FK Herkules 113:15:00
Finland697RastiPielinen 113:15:00
Sweden698Andrarums IF 113:15:00
Norge699Lillomarka OL 313:15:00
Sweden700IFK Lidingö SOK 513:15:00
Sweden701KFUM Örebro OK 113:15:00
Russian Federation702Nord West 113:15:00
Finland703RastiPiikkiö 113:15:00
Sweden704Gotlands Orienteringsförbund 113:15:00
Norge705Nydalens SK 313:15:00
Sweden706Halmstad OK 113:15:00
Sweden707IK Hakarpspojkarna 313:15:00
Sweden708Tolered-Utby Ol-klubb 113:15:00
Sweden709Långhundra IF 113:15:00
Sweden710Markbygdens OK 113:15:00
Sweden711Skellefteå OK 113:15:00
Sweden712Jämtland United13:15:00
Denmark713Allerød OK 113:15:00
Sweden714Lerums SOK 213:15:00
Sweden715OK Skogshjortarna 2 / Skogslöparna13:15:00
Sweden716Malungs OK Skogsmårdarna 213:15:00
Sweden717Karlskrona SOK 313:15:00
Sweden718IF Hagen / Tibro OK 213:15:00
Denmark719FarumTisvilde OK 213:15:00
Norge720Kolbotn o Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 213:15:00
Sweden721Finspångs SOK 213:15:00
Norge722Konnerud IL 213:15:00
Sweden723Göteborgs SK 113:15:00
Sweden724Haninge SOK / Snättringe SK 213:15:00
Sweden725FK Friskus-Varberg 113:15:00
Sweden726Linköpings OK 313:15:00
Norge727Porsgrunn OL 113:15:00
Finland728Kalevan Rasti 213:15:00
Norge729Eiker OL 113:15:00
Denmark730OK Pan Århus 413:15:00
Sweden731Mölndal Outdoor IF 113:15:00
Sweden732Falkenbergs OK 113:15:00
Norge733Bul-Tromsø IL 113:15:00
Norge734Nydalens SK 413:15:00
Sweden735NAIS Orienteringsklubb 113:15:00
Sweden736Halmstad OK 213:15:00
Finland737eLadies 213:15:00
Denmark738OK Sorø 113:15:00
Sweden739Växjö OK 213:15:00
Denmark740OK Pan Århus 513:15:00
Sweden741Söders-Tyresö 113:15:00
Sweden742IF Rigor 113:15:00
Sweden743Sundsvalls OK 213:15:00
Finland744SK Vuoksi 113:15:00
Norge745Kolbotn o Skimt OL 113:15:00
Sweden746IFK Lidingö SOK 613:15:00
Norge747Mjøs-o 113:15:00
Storbritannien748Interlopers 113:15:00
Sweden749Södertälje-Nykvarn OF 313:15:00
Sweden750OK Alehof 113:15:00
Finland751Helsingin Suunnistajat 313:15:00
Finland752Rastikarhut 213:15:00
Sweden753Järfälla OK 213:15:00
Norge754Heming Orientering 213:15:00
Sweden755Skogspojkarnas OK 113:15:00
Sweden756Linköpings OK 413:15:00
Norge757Halden SK 413:15:00
Sweden758Andrarums IF / Simrishamns OK 213:15:00
Norge759IF Sturla 113:15:00
Norge760NTNUI 513:15:00
Sweden761FK Finn / OK Älme 113:15:00
Denmark762Søllerød OK 113:15:00
Sweden763OK Löftan 113:15:00
Sweden764OK Orinto 113:15:00
Norge765Nydalens SK 513:15:00
Sweden766OK Linné 413:15:00
Norge767Bækkelagets SK 213:15:00
Sweden768OK Landehof 113:15:00
Norge769Asker SK 213:15:00
Norge770Kongsberg OL 113:15:00
Sweden771Sjövalla FK 113:15:00
Sweden772OK Denseln 213:15:00
Sweden773OK Södertörn 313:15:00
Sweden774Sundsvalls OK 313:15:00
Sweden775OK Vivill / SOK Viljan 113:15:00
Sweden776Jönköpings OK 113:15:00
Sweden777Sjövalla FK 213:15:00
Norge778Nydalens SK 613:15:00
Sweden779Täby OK 213:15:00
Norge780NTNUI 613:15:00
Finland781Tampereen Pyrintö 413:15:00
Norge782Lardal OL / Larvik OK / OL Tønsberg og Omegn / Sandefjord OK 113:15:00
Sweden783Hagaby GoIF Örebro 213:15:00
Norge784Mjøs-o 213:15:00
Sweden785OK Tyr 213:15:00
Sweden786Eksjö SOK 313:15:00
Sweden787Jämtland United13:15:00
Norge788Tyrving IL 413:15:00
Finland789Hiisirasti 213:15:00
Sweden790Tormestorps IF 113:15:00
Sweden791IK Hakarpspojkarna 413:15:00
Sweden792Ronneby OK 113:15:00
Sweden793Göteborg-Majorna OK 613:15:00
Sweden794OK Roxen 213:15:00
Finland795eLadies 313:15:00
Finland796Espoon Suunta 213:15:00
Sweden797IFK Enskede 113:15:00
Sweden798Rajamäen Rykmentti 213:15:00
Sweden799IK Hakarpspojkarna 513:15:00
Sweden800Nässjö OK / SOK Aneby 113:15:00
Sweden801Karlskrona SOK 413:15:00
Sweden802OK Landehof 213:15:00
Sweden803Sävedalens AIK 413:15:00
Sweden804Lunds OK 213:15:00
Sweden805Skarpnäcks OL 113:15:00
Sweden806Tumba-Mälarhöjden OK 213:15:00
Sweden807FK Boken 113:15:00
Sweden808Attunda OK / OK Österåker 2 / Hiidenk.13:15:00
Denmark809Faaborg OK / FIF Hillerød 213:15:00
Sweden810Länna IF / Rånäs OK / Vallentuna-Össeby OL 113:15:00
Norge811IF Sturla / Konnerud IL 313:15:00
Norge812NTNUI 713:15:00
Sweden813Jönköpings OK 2 / Eksjö SOK / IKHP13:15:00
Sweden814Täby OK 313:15:00
Sweden815Snättringe SK 313:15:00
Sweden816Skåneslättens OL 413:15:00
Sweden817Helsingborgs SOK 213:15:00
Sweden818Malmö OK 213:15:00
Finland819Vehkalahden Veikot 213:15:00
Sweden820Hässleholms OK 1 / Skåneslättens OL13:15:00
Sweden821FK Åsen / Markaryds FK 113:15:00
Sweden822Härlövs IF 213:15:00
Sweden823Falköpings AIK OK 213:15:00
Norge824Kongsberg OL 213:15:00
Russian Federation825Nord West 213:15:00
Sweden826IFK Mora OK 313:15:00
Sweden827Lunds OK 313:15:00
Sweden828Stora Tuna OK 213:15:00
Sweden829Gävle OK 113:15:00
Denmark830OK Sorø 213:15:00
Sweden831OK Vilse 87 / KFUM Örebro OK / Skåneslättens OL 313:15:00
Norge832Fossum IF 213:15:00
Sweden833OK Skogsfalken 313:15:00
Sweden834Hästveda OK 198913:15:00
Sweden835Ulricehamns OK 113:15:00
Denmark836Søllerød OK 213:15:00
Sweden837IK Ymer 113:15:00
Sweden838Strängnäs-Malmby OL 113:15:00
Finland839Suunta Jyväskylä 213:15:00
Sweden840Freidig 213:15:00
Norge841Raumar Orientering / Østmarka OK 113:15:00
Sweden842NTNUI 813:15:00
Sweden843NTNUI 913:15:00
Finland844Kainuu Orienteering Week 113:15:00
Italy845G.S. Pavione A.S.D. - Imèr 113:15:00
Sweden846KFUM Örebro OK 213:15:00
Sweden847Lunds OK 413:15:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Ungdomskavlen (294)
Finland1001Espoon Suunta 110:15:00
Norge1002Nydalens SK 110:15:00
Czech Republic1003OK Lokomotiva Pardubice 110:15:00
Sweden1004IK Hakarpspojkarna 110:15:00
Sweden1005TSM Kralovehradecko 110:15:00
Sweden1006Karlskrona SOK 110:15:00
Norge1007Kongsberg OL 110:15:00
Finland1008Lynx 110:15:00
Sweden1009Täby OK 110:15:00
Sweden1010OK Ravinen 110:15:00
Norge1011Heming Orientering 110:15:00
Sweden1012IK Hakarpspojkarna 210:15:00
Sweden1013Trollhättans SOK 110:15:00
Sweden1014OK Renen 110:15:00
Sweden1015Bredaryds SOK / Eksjö SOK10:15:00
Czech Republic1016OK Lokomotiva Pardubice 210:15:00
Finland1017Koovee 110:15:00
Sweden1018IF Thor 110:15:00
Sweden1019Lerums SOK 110:15:00
Norge1020Kongsberg OL 210:15:00
Sweden1021Södertälje-Nykvarn OF 110:15:00
Sweden1022Sävedalens AIK 110:15:00
Sweden1023Stora Tuna OK 110:15:00
Norge1024Asker SK 110:15:00
Sweden1025IFK Lidingö SOK 110:15:00
Finland1026Espoon Suunta 210:15:00
Sweden1027Tumba-Mälarhöjden OK 110:15:00
Czech Republic1028Czech West O-team 110:15:00
Norge1029Fossum IF 110:15:00
Finland1030Tampereen Pyrintö 110:15:00
Sweden1031OK Södertörn 110:15:00
Sweden1032Västerås SOK 110:15:00
Norge1033Mjøs-o 210:15:00
Finland1034Turun Suunnistajat 110:15:00
Norge1035Heming Orientering 210:15:00
Finland1036Paimion Rasti 110:15:00
Sweden1037OK Kolmården 110:15:00
Finland1038Pargas IF 110:15:00
Sweden1039Nyköpings OK 110:15:00
Norge1040Nydalens SK 210:15:00
Norge1041Nydalens SK 310:15:00
Norge1042Freidig 110:15:00
Sweden1043Kalmar OK 110:15:00
Sweden1044Järfälla OK 110:15:00
Sweden1045Lunds OK 110:15:00
Sweden1046OK Njudung 110:15:00
Norge1047Porsgrunn OL 110:15:00
Denmark1048Søllerød OK 110:15:00
Sweden1049OK Landehof 110:15:00
Sweden1050Snättringe SK 110:15:00
Sweden1051Sjövalla FK 110:15:00
Sweden1052OK Ravinen 210:15:00
Sweden1053Nyköpings OK 210:15:00
Norge1054Fredrikstad SK 110:15:00
Sweden1055Sundsvalls OK 110:15:00
Sweden1056Växjö OK 110:15:00
Sweden1057IK Hakarpspojkarna 310:15:00
Sweden1058Sävedalens AIK 210:15:00
Sweden1059IF Hagen 110:15:00
Sweden1060OK Linné 110:15:00
Sweden1061OK Skogshjortarna 110:15:00
Norge1062OK Moss 110:15:00
Sweden1063Halmstad OK 110:15:00
Finland1064Tampereen Pyrintö 210:15:00
Sweden1065OK Alehof 110:15:00
Norge1066Halden SK 110:15:00
Sweden1067OK Tyr 110:15:00
Czech Republic1068USK Praha 110:15:00
Sweden1069Gävle OK 110:15:00
Sweden1070OK Hällen 110:15:00
Sweden1071Tullinge SK 110:15:00
Norge1072Freidig 210:15:00
Sweden1073Sundbybergs IK 110:15:00
Sweden1074Järfälla OK 210:15:00
Finland1075Helsingin Suunnistajat 110:15:00
Sweden1076IFK Göteborg Orientering 110:15:00
Norge1077Botne SK Orientering / Notodden OL / Porsgrunn OL / Stokke IL 310:15:00
Sweden1078IFK Mora OK 110:15:00
Norge1079Mjøs-o 310:15:00
Czech Republic1080TSM Kralovehradecko 210:15:00
Sweden1081Långhundra IF 110:15:00
Finland1082Helsingin Suunnistajat 210:15:00
Sweden1083Almby IK 110:15:00
Sweden1084OK Landehof 210:15:00
Norge1085Fossum IF 210:15:00
Sweden1086Leksands OK 110:15:00
Sweden1087OK Ravinen 310:15:00
Sweden1088IFK Lidingö SOK 210:15:00
Norge1089Mjøs-o 410:15:00
Norge1090Fossum IF 310:15:00
Norge1091Lillomarka OL 110:15:00
Norge1092Tyrving IL 110:15:00
Finland1093Vehkalahden Veikot 110:15:00
Sweden1094Örkelljunga FK 110:15:00
Sweden1095OK Skogshjortarna 210:15:00
Sweden1096Sundsvalls OK 210:15:00
Sweden1097Snättringe SK 210:15:00
Norge1098Nydalens SK 410:15:00
Finland1099Tampereen Pyrintö 310:15:00
Sweden1100Växjö OK 210:15:00
Norge1101Asker SK 210:15:00
Sweden1102OK Vilse 87 110:15:00
Denmark1103FIF Hillerød 110:15:00
Czech Republic1104Czech West O-team 210:15:00
Sweden1105Falkenbergs OK 110:15:00
Sweden1106OK Tyr 210:15:00
Sweden1107Sundbybergs IK 210:15:00
Sweden1108Lunds OK 210:15:00
Sweden1109Jämtland United / Tormestorps IF10:15:00
Sweden1110IF Rigor 110:15:00
Sweden1111Söders-Tyresö 110:15:00
Sweden1112OK Tranan 110:15:00
Norge1113Fossum IF 410:15:00
Sweden1114Linköpings OK 110:15:00
Sweden1115Tullinge SK 210:15:00
Sweden1116Mölndal Outdoor IF 110:15:00
Norge1117Fet OL / IL Koll 110:15:00
Sweden1118Falkenbergs OK 210:15:00
Norge1119Sarpsborg OL / Varteig OL 110:15:00
Sweden1120Täby OK 210:15:00
Sweden1121Stigmännen Karlshamns OK 110:15:00
Sweden1122Jönköpings OK 110:15:00
Sweden1123Nyköpings OK 310:15:00
Sweden1124OK Österåker 110:15:00
Sweden1125Väsby OK 110:15:00
Sweden1126Gamleby OK 110:15:00
Norge1127Oppsal Orientering 110:15:00
Norge1128Raumar Orientering / Østmarka OK 210:15:00
Norge1129Asker SK 310:15:00
Sweden1130IK Uven 110:15:00
Sweden1131OK Djerf 110:15:00
Sweden1132Täby OK 310:15:00
Norge1133Skien OK 110:15:00
Sweden1134OK Södertörn 210:15:00
Denmark1135Allerød OK 110:15:00
Sweden1136Helsingborgs SOK 110:15:00
Norge1137Raumar Orientering / Østmarka OK 110:15:00
Sweden1138Domnarvets GOIF 110:15:00
Denmark1139Horsens OK 110:15:00
Denmark1140Kolding OK / OK Melfar / OK Snab 110:15:00
Sweden1141FK Finn 110:15:00
Denmark1142OK Pan Århus 110:15:00
Sweden1143Sol Tranås 110:15:00
Norge1144Verdal OK 110:15:00
Sweden1145OK Alehof 210:15:00
Sweden1146Kungälvs OK 110:15:00
Finland1147Espoon Suunta / OK77 310:15:00
Sweden1148Skellefteå OK 110:15:00
Norge1149Fet OL / IL Koll 210:15:00
Finland1150Hyvinkään Rasti / Pargas IF10:15:00
Sweden1151Tullinge SK 310:15:00
Denmark1152FarumTisvilde OK 110:15:00
Norge1153Nydalens SK 510:15:00
Sweden1154OK Tyringe 110:15:00
Sweden1155Skåneslättens OL 110:15:00
Sweden1156Frol IL 110:15:00
Sweden1157SOK Viljan 110:15:00
Denmark1158Allerød OK / OK Sorø / OK Øst Birkerød 310:15:00
Sweden1159OK Renen 210:15:00
Norge1160Halden SK 210:15:00
Norge1161Konnerud IL 110:15:00
Sweden1162Linköpings OK 210:15:00
Sweden1163NAIS Orienteringsklubb / OK Denseln 110:15:00
Sweden1164OK Löftan 110:15:00
Norge1165Kolbotn o Skimt OL / Ås-NMBU Orientering 110:15:00
Sweden1166KFUM Örebro OK 110:15:00
Sweden1167FK Göingarna 110:15:00
Sweden1168Tjalve IF Norrköping 110:15:00
Sweden1169Strängnäs-Malmby OL 110:15:00
Sweden1170Kungälvs OK 210:15:00
Sweden1171Helsingborgs SOK 210:15:00
Sweden1172Mullsjö SOK 110:15:00
Sweden1173Frölunda OL 110:15:00
Norge1174Freidig 310:15:00
Norge1175Oppsal Orientering 210:15:00
Sweden1176FK Boken 110:15:00
Sweden1177Tumba-Mälarhöjden OK 210:15:00
Denmark1178Søllerød OK 210:15:00
Sweden1179Ärla IF 110:15:00
Sweden1180Surahammars SOK 110:15:00
Sweden1181Ulricehamns OK 110:15:00
Norge1182Freidig 410:15:00
Sweden1183Sjövalla FK 210:15:00
Sweden1184Täby OK 410:15:00
Sweden1185Gotlands Orienteringsförbund 110:15:00
Finland1186Ulvilan Ura 110:15:00
Sweden1187Mölndal Outdoor IF 210:15:00
Sweden1188Skarpnäcks OL 110:15:00
Norge1189IF Sturla 110:15:00
Sweden1190OK Alehof 310:15:00
Norge1191Indre Østfold OK 110:15:00
Sweden1192IL Tyrving 210:15:00
Norge1193Asker SK / Tyrving IL 410:15:00
Sweden1194Kils OK 110:15:00
Sweden1195OK Skogshjortarna 310:15:00
Norge1196Varegg Fleridrett 110:15:00
Sweden1197Karlskrona SOK 210:15:00
Sweden1198Malmö OK / Frosta OK / Ystads OK 110:15:00
Sweden1199Mullsjö SOK / OK Gränsen 210:15:00
Sweden1200OK Orinto 110:15:00
Finland1201Kalevan Rasti / Kuopion Suunnistajat 110:15:00
Norge1202Sandefjord OK 110:15:00
Finland1203Tampereen Pyrintö 410:15:00
Sweden1204Anderstorps OK 110:15:00
Norge1205Freidig 510:15:00
Sweden1206OK Bävern / OK Njudung 210:15:00
Sweden1207IK Hakarpspojkarna 410:15:00
Norge1208Kongsberg OL 310:15:00
Sweden1209Linköpings OK 310:15:00
Denmark1210Horsens OK 210:15:00
Storbritannien1211WCOC 110:15:00
Norge1212Larvik OK 110:15:00
Norge1213Oppsal Orientering 310:15:00
Sweden1214Skarpnäcks OL 210:15:00
Sweden1215Västerås SOK 210:15:00
Norge1216Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 210:15:00
Sweden1217OK Tisaren 110:15:00
Sweden1218Fossum IF 510:15:00
Sweden1219FK Friskus-Varberg 110:15:00
Sweden1220Järfälla OK 310:15:00
Norge1221IF Sturla 210:15:00
Sweden1222Härlövs IF 110:15:00
Sweden1223Sävedalens AIK 310:15:00
Sweden1224IK Uven 210:15:00
Sweden1225IK Hakarpspojkarna 510:15:00
Czech Republic1226Czech West O-team 310:15:00
Norge1227Bækkelagets SK 110:15:00
Sweden1228Tjällmo-Godegårds OK 110:15:00
Sweden1229Jönköpings OK 210:15:00
Sweden1230Nyköpings OK 410:15:00
Sweden1231Ulricehamns OK 210:15:00
Sweden1232Surahammars SOK 210:15:00
Norge1233Lillehammer OK / Mjøs-o 110:15:00
Sweden1234OK Linné 210:15:00
Sweden1235OK Orion 110:15:00
Norge1236OK Moss 210:15:00
Sweden1237Södertälje-Nykvarn OF 210:15:00
Sweden1238OK Löftan 210:15:00
Norge1239Fredrikstad SK 210:15:00
Finland1240Helsingin Suunnistajat 310:15:00
Sweden1241Lerums SOK 210:15:00
Norge1242Konnerud IL / Modum O-lag 210:15:00
Sweden1243Sundbybergs IK 310:15:00
Sweden1244Järla Orientering 110:15:00
Sweden1245Frölunda OL 210:15:00
Sweden1246Järla Orientering 210:15:00
Sweden1247Härnösands OK 110:15:00
Sweden1248Hestra IF 110:15:00
Sweden1249IF Rigor 210:15:00
Sweden1250Ankarsrums OK / Gamleby OK 210:15:00
Norge1251Bul-Tromsø IL 110:15:00
Sweden1252OK Orion 210:15:00
Denmark1253Faaborg OK / FIF Hillerød / OK Sorø 210:15:00
Sweden1254Järla Orientering 310:15:00
Norge1255Botne SK Orientering / Sandefjord OK / Stokke IL 210:15:00
Sweden1256Skogslöparna 110:15:00
Sweden1257Rånäs OK 110:15:00
Sweden1258Karlskrona SOK 310:15:00
Sweden1259Växjö OK 310:15:00
Sweden1260Karlskrona SOK 410:15:00
Sweden1261Snättringe SK 310:15:00
Sweden1262SOK Viljan 210:15:00
Sweden1263Trollhättans SOK 210:15:00
Norge1264Eiker OL / IF Sturla 310:15:00
Storbritannien1265WCOC 210:15:00
Norge1266Lillomarka OL 210:15:00
Sweden1267IFK Enskede 110:15:00
Sweden1268FK Göingarna 210:15:00
Norge1269OL Tønsberg og Omegn 110:15:00
Sweden1270IF Thor 210:15:00
Norge1271Oppsal Orientering 410:15:00
Sweden1272OK Kontinent 110:15:00
Denmark1273OK Pan Århus 210:15:00
Sweden1274OK Skogsfalken 110:15:00
Sweden1275Skogspojkarnas OK 110:15:00
Sweden1276FK Åsen 110:15:00
Sweden1277OK Kolmården 210:15:00
Czech Republic1278USK Praha 210:15:00
Sweden1279Eksjö SOK 110:15:00
Sweden1280Tolered-Utby Ol-klubb 110:15:00
Sweden1281Ronneby OK 110:15:00
Sweden1282Söders-Tyresö 210:15:00
Sweden1283OK Tyr 310:15:00
Denmark1284OK Pan Århus 310:15:00
Sweden1285Finspångs SOK 110:15:00
Czech Republic1286USK Praha 310:15:00
Sweden1287Tumba-Mälarhöjden OK 310:15:00
Sweden1288IFK Enskede 210:15:00
Sweden1289OK Skogsfalken 210:15:00
Sweden1290Långhundra IF 210:15:00
Sweden1291Kalmar OK 210:15:00
Norge1292OL Tønsberg og Omegn 210:15:00
Sweden1293Tolered-Utby Ol-klubb 210:15:00
Norge1294Måren OK 110:15:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen

Anmälningar 2019

Totalt anmälda956
Tiomilakavlen315
Damkavlen347
Ungdomskavlen294
Sweden593
Norge174
Finland116
Denmark44
Czech Republic14
Russian Federation4
Storbritannien4
Italy2
Poland2
France1
Switzerland1
Lithuania1

Huvudpartners