Startlista 2022

TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Tiomilakavlen (307)
Sweden1IFK Göteborg Orientering 121:30:00
Finland2Koovee 121:30:00
Norge3Halden SK 121:30:00
Finland4Kalevan Rasti 121:30:00
Sweden5OK Linné 121:30:00
Norge6Tyrving IL 121:30:00
Norge7Fredrikstad SK 121:30:00
Sweden8Stora Tuna OK 121:30:00
Norge9NTNUI 121:30:00
Sweden10Södertälje-Nykvarn OF 121:30:00
Finland11Tampereen Pyrintö 121:30:00
Norge12Nydalens SK 121:30:00
Sweden13Göteborg-Majorna OK 121:30:00
Finland14Helsingin Suunnistajat 121:30:00
Sweden15Malungs OK Skogsmårdarna 121:30:00
Sweden16OK Ravinen 121:30:00
Finland17Paimion Rasti 121:30:00
Finland18Turun Metsänkävijät 121:30:00
Sweden19OK Denseln 121:30:00
Sweden20Ärla IF 121:30:00
Sweden21IFK Mora OK 121:30:00
Sweden22OK Pan-Kristianstad 121:30:00
Finland23MS Parma 121:30:00
Sweden24IKHP Huskvarna 121:30:00
Sweden25IFK Göteborg Orientering 221:30:00
Finland26Ikaalisten Nouseva-Voima 121:30:00
Sweden27IFK Lidingö SOK 121:30:00
Sweden28OK Orion 121:30:00
Norge29Bækkelagets SK 121:30:00
Finland30Lahden Suunnistajat-37 121:30:00
Sweden31OK Linné 221:30:00
Finland32Angelniemen Ankkuri 121:30:00
Sweden33Sävedalens AIK 121:30:00
Finland34Lynx 121:30:00
Sweden35OK Tisaren 121:30:00
Sweden36OK Hällen 121:30:00
Sweden37Tullinge SK 121:30:00
Finland38Hiisirasti / Rasti-Lukko 121:30:00
Finland39Turun Metsänkävijät 221:30:00
Norge40Frol IL 121:30:00
Finland41Hiidenkiertäjät 121:30:00
Finland42Vehkalahden Veikot 121:30:00
Sweden43Linköpings OK 121:30:00
Norge44Lillomarka OL 121:30:00
Norge45Freidig 121:30:00
Norge46NTNUI 221:30:00
Switzerland47OL Norska 121:30:00
Sweden48OK Kolmården 121:30:00
Norge49Halden SK 221:30:00
Sweden50Järla Orientering 121:30:00
Sweden51OK Kåre 121:30:00
Sweden52Växjö OK 121:30:00
Finland53Turun Suunnistajat 121:30:00
Sweden54Göteborg-Majorna OK 221:30:00
Sweden55Karlskrona SOK 121:30:00
Sweden56Eksjö SOK 121:30:00
Finland57Helsingin Suunnistajat 221:30:00
Sweden58Kils OK 121:30:00
Denmark59OK Pan Århus 121:30:00
Sweden60IF Hagen 121:30:00
Norge61Tyrving IL 221:30:00
Sweden62Stora Tuna OK 221:30:00
Sweden63Ulricehamns OK 121:30:00
Finland64Espoon Suunta 121:30:00
Sweden65Attunda OK 121:30:00
Sweden66Nyköpings OK 121:30:00
Sweden67Malungs OK Skogsmårdarna 221:30:00
Sweden68Södertälje-Nykvarn OF 221:30:00
Sweden69OK Pan-Kristianstad 221:30:00
Finland70Kangasala SK 121:30:00
Sweden71OK Ravinen 221:30:00
Sweden72Snättringe SK 121:30:00
Sweden73IFK Göteborg Orientering 321:30:00
Sweden74Rehns BK 121:30:00
Sweden75Bredaryds SOK 121:30:00
Sweden76IFK Mora OK 221:30:00
Finland77OK77 121:30:00
Finland78Rajamäen Rykmentti 121:30:00
Finland79Kouvolan Suunnistajat 121:30:00
Sweden80IFK Umeå 121:30:00
Norge81Asker SK 121:30:00
Sweden82OK Orion 221:30:00
Norge83Lillomarka OL 221:30:00
Sweden84OK Linné 321:30:00
Denmark85Farum Tisvilde OK 121:30:00
Sweden86OK Södertörn 121:30:00
Sweden87OK Södertörn 221:30:00
Sweden88Ärla IF 221:30:00
Finland89Navi 121:30:00
Denmark90OK Pan Århus 221:30:00
Sweden91KFUM Örebro OK 121:30:00
Sweden92Sundbybergs IK 121:30:00
Sweden93Järla Orientering 221:30:00
Norge94Oppsal Orientering 121:30:00
Sweden95OK Skogshjortarna 121:30:00
Sweden96OK Tisaren 221:30:00
Norge97NTNUI 321:30:00
Finland98Suunta Jyväskylä 121:30:00
Sweden99Jönköpings OK 121:30:00
Sweden100Sävedalens AIK 221:30:00
Sweden101Järfälla OK 121:30:00
Norge102Fossum IF 121:30:00
Sweden103IKHP Huskvarna 221:30:00
Sweden104OK Tyr 121:30:00
Sweden105Skåneslättens OL 121:30:00
Norge106Freidig 221:30:00
Denmark107Søllerød OK 121:30:00
Norge108Bækkelagets SK 221:30:00
Sweden109Sundsvalls OK 121:30:00
Sweden110Täby OK 121:30:00
Sweden111OK Roxen 121:30:00
Sweden112OK Denseln 221:30:00
Sweden113Kamrat och IF KIF 121:30:00
Finland114Lapuan Virkiä 121:30:00
Sweden115Tullinge SK 221:30:00
Sweden116Långhundra IF 121:30:00
Finland117Lappeen Riento 121:30:00
Finland118MS Parma 221:30:00
Sweden119OK Hällen 221:30:00
Sweden120OK Rodhen 121:30:00
Sweden121Sävedalens AIK 321:30:00
Sweden122Snättringe SK 221:30:00
Sweden123OK Löftan 121:30:00
Sweden124Västerås SOK 121:30:00
Sweden125Söderköpings OK / Tjalve Orienteringsklubb 121:30:00
Sweden126OK Tranan 121:30:00
Sweden127Snättringe SK 321:30:00
Portugal128GD4C 121:30:00
Sweden129Jämtland United21:30:00
Sweden130Kungälvs OK 121:30:00
Sweden131OK Landehof 121:30:00
Finland132Helsingin Suunnistajat 321:30:00
Sweden133Åmåls OK 121:30:00
Sweden134Hellas Orientering 121:30:00
Finland135Tampereen Pyrintö 221:30:00
Sweden136IFK Lidingö SOK 221:30:00
Sweden137Ulricehamns OK 221:30:00
Sweden138Tolered-Utby Ol-klubb 121:30:00
Sweden139Gävle OK 121:30:00
Sweden140Gotlands OF 121:30:00
Norge141Nydalens SK 321:30:00
Sweden142Göteborg-Majorna OK 321:30:00
Sweden143Lerums SOK 121:30:00
Sweden144Umeå OK 121:30:00
Norge145Fredrikstad SK 221:30:00
Sweden146Finspångs SOK / OK Denseln / OK Lokomotiva Pardubice 321:30:00
Sweden147Helsingborgs SOK 121:30:00
Sweden148Centrum OK 121:30:00
Norge149IL Dyre Vaa / Porsgrunn OL / Sandefjord OK / Skien OK 121:30:00
Sweden150OK Älvsjö-Örby 121:30:00
Sweden151OK Medeina / OK Tor / Slavia Hradec Kralove / Tumba-Mälarhöjden OK 221:30:00
Sweden152Kalmar OK 121:30:00
Sweden153FK Herkules 121:30:00
Sweden154OK Alehof 121:30:00
Denmark155Ballerup OK 121:30:00
Sweden156Strängnäs-Malmby OL 121:30:00
157Skellefteå OK 121:30:00
Denmark158Horsens OK / Silkeborg OK 121:30:00
Norge159IF Sturla 121:30:00
Sweden160Västerås SOK 221:30:00
Sweden161IK Gandvik 121:30:00
Sweden162Växjö OK 221:30:00
Sweden163Domnarvets GOIF 121:30:00
Norge164Nydalens SK 221:30:00
Sweden165Alfta-Ösa OK 121:30:00
Sweden166Gustavsbergs OK 121:30:00
Sweden167IFK Enskede 121:30:00
Sweden168Söders-Tyresö 121:30:00
Sweden169Sjövalla FK 121:30:00
Sweden170OK Österåker / Waxholms OK 121:30:00
Sweden171Skogslöparna 121:30:00
Sweden172Örnsköldsviks OK / Skogslöparna / Turun Metsänkävijät 421:30:00
Sweden173OK Gränsen 121:30:00
Sweden174OK Klemmingen / Trosabygdens OK 121:30:00
Sweden175FK Friskus-Varberg / OK Löftan / Västvärmlands OK 221:30:00
Sweden176OK Kåre 221:30:00
Sweden177Mölndal Outdoor IF 121:30:00
Finland178Turun Metsänkävijät 321:30:00
Sweden179Jönköpings OK 221:30:00
Sweden180IK Uven 121:30:00
Sweden181Bromma-Vällingby SOK 121:30:00
Sweden182IKHP 10@10 lag 421:30:00
Sweden183IKHP 10@10 lag 521:30:00
Sweden184IKHP 10@10 lag 621:30:00
Sweden185IKHP 10@10 lag 721:30:00
Sweden186IKHP 10@10 lag 821:30:00
Sweden187IKHP 10@10 lag 921:30:00
Sweden188IKHP 10@10 lag 1021:30:00
Sweden189IKHP 10@10 lag 321:30:00
190IFK Mora OK / OK Älvsjö-Örby / Team Baden-Württemberg 321:30:00
Norge191IL Koll 121:30:00
Sweden192OK Njudung 121:30:00
Finland193Valkeakosken Haka 121:30:00
Sweden194Tumba-Mälarhöjden OK 121:30:00
Finland195SK Vuoksi 121:30:00
Norge196Halden SK 321:30:00
Norge197NTNUI 421:30:00
Norge198NTNUI 521:30:00
Norge199NTNUI 621:30:00
Sweden200Sol Tranås 121:30:00
Sweden201Garphyttans IF / Surahammars SOK 121:30:00
Finland202Lahden Suunnistajat-37 221:30:00
Denmark203Søllerød OK 221:30:00
Sweden204Skarpnäcks OL 121:30:00
Norge205NTNUI 721:30:00
Czech Republic206OOB TJ Turnov 121:30:00
Latvia207Saldus OK 121:30:00
Sweden208Leksands OK 121:30:00
Sweden209Uddevalla OK 121:30:00
Sweden210Haninge SOK 121:30:00
Sweden211Haninge SOK / OK Torfinn / O-RUN Turnov / Sundsvalls OK 921:30:00
Sweden212Nyköpings OK 221:30:00
Finland213Pihkaniskat 121:30:00
Sweden214Tjällmo-Godegårds OK 121:30:00
Sweden215Södertälje-Nykvarn OF 321:30:00
Sweden216Falkenbergs OK 121:30:00
Sweden217OK Nolaskogsarna 121:30:00
Sweden218Falköpings AIK OK / Lidköpings VSK 121:30:00
Sweden219FK Friskus-Varberg / OK Nackhe 121:30:00
Sweden220IF Hagen / OK Skogsstjärnan 221:30:00
Sweden221IFK Göteborg Orientering 421:30:00
Sweden222OK Gynge 121:30:00
Norge223Tyrving IL 321:30:00
Sweden224Köping-Kolsva OK 121:30:00
Norge225Heming Orientering 121:30:00
Czech Republic226OK Lokomotiva Pardubice 121:30:00
Sweden227Linköpings OK 221:30:00
Sweden228Linköpings OK 321:30:00
Sweden229Attunda OK 221:30:00
Sweden230Kexholms SK / Växjö OK 321:30:00
Sweden231OK Enen 121:30:00
Sweden232FK Göingarna 121:30:00
Sweden233FK Göingarna 221:30:00
Sweden234OK Hammaren 121:30:00
Finland235Lynx 221:30:00
Finland236Lounais-Hämeen Rasti 121:30:00
Norge237Nydalens SK 421:30:00
Norge238Nydalens SK 521:30:00
Norge239Måren OK / Oppsal Orientering / Skogsluffarnas OK 221:30:00
Sweden240Ludvika OK 121:30:00
Sweden241OK Skogshjortarna 221:30:00
Czech Republic242TSM Praha 121:30:00
Sweden243FK Boken / Helsingborgs SOK / Hjärnarps OL / Örkelljunga FK 221:30:00
Sweden244Lunds OK 121:30:00
Sweden245OK Djerf 121:30:00
Sweden246SOK Viljan 121:30:00
Sweden247KFUM Örebro OK 221:30:00
Sweden248NAIS Orienteringsklubb 121:30:00
Finland249Espoon Suunta 221:30:00
Sweden250OK Renen 121:30:00
Sweden251Tolered-Utby Ol-klubb 221:30:00
Norge252Kongsberg OL 121:30:00
Sweden253Västerviks OK 121:30:00
Norge254Freidig 321:30:00
Finland255OK77 / Pargas IF 221:30:00
Sweden256OK Roslagen 121:30:00
Sweden257Centrum OK 221:30:00
Sweden258OK Ravinen 321:30:00
Finland259Kalevan Rasti 221:30:00
Sweden260Kils OK / Kristinehamns OK 221:30:00
261Täby OK 221:30:00
Sweden262OK Orion 321:30:00
263Turun Suunnistajat 221:30:00
264Allerød OK 121:30:00
Sweden265Stora Tuna OK 321:30:00
Sweden266Frölunda OL 121:30:00
Sweden267Mariestads FK / Trollhättans SOK / Vänersborgs SK 121:30:00
Sweden268IFK Enskede 221:30:00
Sweden269Järfälla OK 221:30:00
Sweden270Järfälla OK 321:30:00
Finland271Koovee 221:30:00
Sweden272OK Orinto 121:30:00
Sweden273Sundbybergs IK 221:30:00
Sweden274Matteus SI 121:30:00
Czech Republic275Czech West O-team 121:30:00
Czech Republic276Czech West O-team 221:30:00
Finland277SK Uusi 121:30:00
Sweden278Skogsluffarnas OK 121:30:00
Norge279Bergens TF / Fana IL / Gneist / TIF Viking / Varegg Fleridrett 121:30:00
Sweden280IF Thor 121:30:00
Sweden281IF Thor 221:30:00
Sweden282Lindebygdens OK / OK Milan 121:30:00
Sweden283Sundsvalls OK 221:30:00
Norge284Fet OL / Raumar Orientering / Østmarka OK 121:30:00
Norge285Ås-NMBU Orientering 121:30:00
Sweden286Falkenbergs OK / Sala OK / Vandrarringen 221:30:00
Sweden287Länna IF / Rasbo IK 121:30:00
Sweden288OK Kullingshof 121:30:00
Czech Republic289USK Praha 121:30:00
Norge290Hedrum OL / Larvik OK 121:30:00
Czech Republic291KVS Šumperk 121:30:00
Czech Republic292Karlskrona SOK / SK SKI-OB Šternberk 221:30:00
Poland293KOS BnO Szczecin 121:30:00
Norge294OK Moss 121:30:00
Sweden295Anderstorps OK / IF Hallby SOK / OK Reftele / OK Tyr 321:30:00
Finland296Tio Rättens Män 121:30:00
Sweden297OK Tyr 221:30:00
Sweden298Långhundra IF / Vallentuna-Össeby OL 221:30:00
Sweden299Eksjö SOK 221:30:00
Slovakia300Kobra Bratislava 121:30:00
Sweden301Motala AIF OL / OK Motala 121:30:00
Norge302Mjøs-o 121:30:00
Sweden303IFK Lidingö SOK 321:30:00
Norge304Raumar Orientering / Østmarka OK 221:30:00
Sweden305OK Linné 421:30:00
Sweden306IKHP 10@10 lag 1121:30:00
Sweden307IKHP 10@10 lag 1221:30:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Damkavlen (315)
Finland501Tampereen Pyrintö 113:15:00
Sweden502Alfta-Ösa OK 113:15:00
Sweden503IFK Göteborg Orientering 113:15:00
Norge504Fredrikstad SK 113:15:00
Sweden505OK Kåre 113:15:00
Finland506Koovee 113:15:00
Sweden507OK Pan-Kristianstad 113:15:00
Finland508SK Pohjantähti 113:15:00
Norge509Halden SK 113:15:00
Sweden510OK Tisaren 113:15:00
Sweden511IFK Lidingö SOK 113:15:00
Finland512Hiidenkiertäjät 113:15:00
Sweden513IFK Lidingö SOK 213:15:00
Finland514MS Parma 113:15:00
Norge515Nydalens SK 113:15:00
Finland516Pargas IF 113:15:00
Sweden517Stora Tuna OK 113:15:00
Sweden518Göteborg-Majorna OK 113:15:00
Norge519NTNUI 113:15:00
Sweden520Sävedalens AIK 113:15:00
Sweden521IFK Mora OK 113:15:00
Sweden522Järla Orientering 113:15:00
Norge523Halden SK 213:15:00
Sweden524OK Linné 113:15:00
Sweden525Tullinge SK 113:15:00
Finland526Paimion Rasti 113:15:00
Sweden527Hellas Orientering 113:15:00
Denmark528OK Pan Århus 113:15:00
Finland529Lynx 113:15:00
Sweden530Linköpings OK 113:15:00
Finland531Hiisirasti 113:15:00
Sweden532OK Orion 113:15:00
Finland533Kalevan Rasti 113:15:00
Sweden534IKHP Huskvarna 113:15:00
Sweden535Göteborg-Majorna OK 213:15:00
Finland536Lahden Suunnistajat-37 113:15:00
Norge537NTNUI 213:15:00
Finland538Angelniemen Ankkuri 113:15:00
Sweden539Malungs OK Skogsmårdarna 113:15:00
Finland540Rastikarhut 113:15:00
Norge541Bækkelagets SK 113:15:00
Sweden542IFK Göteborg Orientering 213:15:00
Norge543Lillomarka OL 113:15:00
Finland544Helsingin Suunnistajat 113:15:00
Norge545Tyrving IL 113:15:00
Sweden546OK Orion 213:15:00
Sweden547Ärla IF 113:15:00
Sweden548IFK Göteborg Orientering 313:15:00
Sweden549Göteborg-Majorna OK 313:15:00
Norge550Nydalens SK 213:15:00
Denmark551OK Pan Århus 213:15:00
Sweden552Södertälje-Nykvarn OF 113:15:00
Sweden553Kungälvs OK 113:15:00
Sweden554Umeå OK 113:15:00
Norge555Fossum IF 113:15:00
Finland556Kangasala SK 113:15:00
Norge557Halden SK 313:15:00
Finland558Helsingin Suunnistajat 213:15:00
Sweden559IFK Lidingö SOK 313:15:00
Sweden560Eksjö SOK 113:15:00
Sweden561OK Skogshjortarna 113:15:00
Finland562Turun Suunnistajat 113:15:00
Sweden563OK Renen 113:15:00
Switzerland564OL Norska 113:15:00
Sweden565Andrarums IF / OK Pan-Kristianstad / Trollhättans SOK 213:15:00
Finland566Rajamäen Rykmentti 113:15:00
Sweden567OK Södertörn 113:15:00
Sweden568Västerviks OK 113:15:00
Sweden569Snättringe SK 213:15:00
Sweden570Domnarvets GOIF 113:15:00
Sweden571OK Kåre 213:15:00
Sweden572Sundsvalls OK 113:15:00
Finland573Tampereen Pyrintö 213:15:00
Finland574Espoon Suunta 113:15:00
Norge575NTNUI 313:15:00
Sweden576Korsnäs IF OK / OK Kåre 513:15:00
Finland577Kouvolan Suunnistajat 113:15:00
Sweden578IKHP Huskvarna 213:15:00
Sweden579OK Hammaren 113:15:00
Sweden580OK Roxen 113:15:00
Sweden581Finspångs SOK / Söderköpings OK 113:15:00
Sweden582Nyköpings OK 113:15:00
Czech Republic583TSM Kralovehradecko 113:15:00
Sweden584IKHP Huskvarna 313:15:00
Denmark585Søllerød OK 113:15:00
Sweden586OK Tisaren 213:15:00
Norge587Asker SK 113:15:00
Sweden588Skåneslättens OL 113:15:00
Sweden589Kungälvs OK 213:15:00
Sweden590IF Thor 113:15:00
Finland591Suunta Jyväskylä 113:15:00
Sweden592IFK Mora OK 213:15:00
Sweden593Tumba-Mälarhöjden OK 113:15:00
Sweden594Alfta-Ösa OK / KVS Šumperk / Ärla IF 213:15:00
Sweden595Sävedalens AIK 413:15:00
Sweden596Ulricehamns OK 113:15:00
Sweden597Karlskrona SOK 113:15:00
Sweden598IFK Mora OK 313:15:00
Norge599Tyrving IL 213:15:00
Norge600NTNUI 413:15:00
Sweden601OK Denseln 113:15:00
Sweden602Växjö OK 113:15:00
Finland603OK77 113:15:00
Sweden604OK Tor 113:15:00
Sweden605Stora Tuna OK 213:15:00
Sweden606Sävedalens AIK 313:15:00
Sweden607Eksjö SOK 213:15:00
Sweden608Kalmar OK 113:15:00
Sweden609Sävedalens AIK 213:15:00
Sweden610OK Ravinen 113:15:00
Sweden611Snättringe SK 113:15:00
Sweden612FK Herkules 113:15:00
Norge613Nydalens SK 613:15:00
Sweden614IF Hagen 113:15:00
Sweden615OK Tranan 113:15:00
Norge616Oppsal Orientering 113:15:00
Norge617Freidig 113:15:00
Sweden618Järla Orientering 213:15:00
Norge619Mjøs-o 113:15:00
Sweden620Sjövalla FK 113:15:00
Sweden621OK Alehof 113:15:00
Denmark622Farum Tisvilde OK 113:15:00
Sweden623IFK Lidingö SOK 413:15:00
Sweden624OK Linné 213:15:00
Finland625Vehkalahden Veikot 113:15:00
Sweden626FK Friskus-Varberg / Halmstad OK / IF Rigor 113:15:00
Sweden627Jönköpings OK 113:15:00
Sweden628OK Hällen 113:15:00
Sweden629Tullinge SK 213:15:00
Sweden630Lerums SOK 113:15:00
631Lerums SOK 213:15:00
Sweden632OK Orion 313:15:00
Sweden633FK Herkules 213:15:00
Finland634Kalevan Rasti 213:15:00
Norge635Heming Orientering 113:15:00
Sweden636KFUM Örebro OK 113:15:00
Sweden637Helsingborgs SOK 113:15:00
Sweden638Täby OK 113:15:00
Sweden639Linköpings OK 213:15:00
Sweden640IFK Göteborg Orientering 413:15:00
Finland641eLadies 113:15:00
Sweden642OK Kolmården 113:15:00
Sweden643Skellefteå OK 113:15:00
Sweden644Sundbybergs IK 113:15:00
Sweden645Uddevalla OK 113:15:00
Finland646Lahden Suunnistajat-37 213:15:00
Finland647Helsingin Suunnistajat 313:15:00
Denmark648Horsens OK / Silkeborg OK 113:15:00
Sweden649OK Tyr 113:15:00
Sweden650Södertälje-Nykvarn OF 213:15:00
Norge651IF Sturla 113:15:00
Sweden652Västerås SOK 113:15:00
Sweden653OK Hällen 213:15:00
Sweden654Växjö OK 213:15:00
Sweden655OK Klyftamo 113:15:00
Sweden656Domnarvets GOIF 213:15:00
Sweden657Domnarvets GOIF 313:15:00
Denmark658OK Pan Århus 313:15:00
Sweden659Långhundra IF 113:15:00
Norge660Nydalens SK 313:15:00
Norge661Nydalens SK 413:15:00
Sweden662Jönköpings OK 213:15:00
Norge663Fredrikstad SK 213:15:00
Sweden664IFK Enskede 113:15:00
Sweden665Söders-Tyresö 113:15:00
Sweden666Söders-Tyresö 213:15:00
Sweden667OK Södertörn 213:15:00
Sweden668OK Österåker / Waxholms OK 113:15:00
Sweden669Skogslöparna 113:15:00
Sweden670Skogslöparna 213:15:00
Sweden671OK Gränsen 113:15:00
Sweden672Jämtland United13:15:00
Sweden673OK Löftan 113:15:00
Sweden674OK Kåre 313:15:00
Sweden675OK Kåre 413:15:00
Sweden676Mölndal Outdoor IF 113:15:00
Sweden677IK Uven 113:15:00
Sweden678Bromma-Vällingby SOK 113:15:00
Sweden679Tullinge SK 313:15:00
680Rastikarhut 213:15:00
Sweden681Strängnäs-Malmby OL 113:15:00
Sweden682OK Klemmingen / Trosabygdens OK 113:15:00
Norge683Fossum IF 213:15:00
Sweden684Bredaryds SOK 113:15:00
Sweden685Köping-Kolsva OK 113:15:00
Sweden686Tumba-Mälarhöjden OK 213:15:00
Finland687SK Vuoksi 113:15:00
Sweden688Dalaportens OL / OK Djerf 213:15:00
Norge689Fet OL / IL Koll 113:15:00
Norge690NTNUI 513:15:00
Norge691NTNUI 613:15:00
Norge692NTNUI 713:15:00
Norge693NTNUI 813:15:00
694NTNUI 913:15:00
Sweden695Surahammars SOK 113:15:00
Sweden696Sol Tranås 113:15:00
Norge697Halden SK 413:15:00
Sweden698Skarpnäcks OL 113:15:00
Czech Republic699OOB TJ Turnov 113:15:00
Sweden700OK Roxen 213:15:00
Sweden701Leksands OK 113:15:00
Sweden702Stora Tuna OK 313:15:00
Sweden703Haninge SOK 113:15:00
Sweden704FK Boken / Helsingborgs SOK / Örkelljunga FK 213:15:00
Sweden705Nyköpings OK 213:15:00
Norge706Asker SK 213:15:00
Sweden707Skattkärrs SOK 113:15:00
Sweden708Falkenbergs OK 113:15:00
Sweden709OK Nolaskogsarna 113:15:00
Sweden710OK Nolaskogsarna 213:15:00
Sweden711Malungs OK Skogsmårdarna 213:15:00
Sweden712OK Nackhe / Växjö OK 313:15:00
Sweden713IF Hagen 213:15:00
Sweden714OK Landehof / Sjövalla FK / Växjö OK 413:15:00
Sweden715IFK Göteborg Orientering 513:15:00
Sweden716OK Rodhen 113:15:00
Sweden717OK Gynge 113:15:00
Norge718Tyrving IL 313:15:00
Norge719Tyrving IL 413:15:00
Sweden720Enebybergs IF / Väsby OK 113:15:00
Czech Republic721OK Lokomotiva Pardubice 113:15:00
Sweden722Linköpings OK 313:15:00
Sweden723Linköpings OK 413:15:00
Sweden724Linköpings OK 513:15:00
Sweden725Attunda OK 113:15:00
Sweden726Attunda OK 213:15:00
Sweden727Attunda OK 313:15:00
Sweden728OK Enen 113:15:00
Sweden729OK Tyr 213:15:00
Sweden730OK Tyr 313:15:00
Norge731Sandefjord OK 113:15:00
Sweden732FK Göingarna 113:15:00
Finland733Lynx 213:15:00
Sweden734Gotlands OF 113:15:00
Sweden735FK Göingarna / Gotlands OF / Leksands OK 213:15:00
Sweden736Gotlands OF / Leksands OK 313:15:00
Sweden737Järla Orientering 313:15:00
Sweden738Järla Orientering 413:15:00
Norge739Nydalens SK 513:15:00
Norge740Nydalens SK 713:15:00
Norge741Måren OK / Oppsal Orientering 213:15:00
Sweden742Ludvika OK 113:15:00
Sweden743Ludvika OK 213:15:00
Sweden744OK Skogshjortarna 213:15:00
Czech Republic745TSM Praha 113:15:00
Sweden746Tjalve Orienteringsklubb 113:15:00
Sweden747Gävle OK 113:15:00
Sweden748Lunds OK 113:15:00
Sweden749Lunds OK 213:15:00
Sweden750OK Djerf 113:15:00
Sweden751SOK Viljan 113:15:00
Sweden752KFUM Örebro OK 213:15:00
Sweden753NAIS Orienteringsklubb 113:15:00
Finland754Espoon Suunta 213:15:00
Finland755Espoon Suunta 313:15:00
Sweden756OK Renen 213:15:00
Sweden757Hestra IF 113:15:00
Sweden758Tolered-Utby Ol-klubb 113:15:00
Sweden759Västerviks OK 213:15:00
Sweden760OK Kolmården 213:15:00
Finland761Suunta Jyväskylä 213:15:00
Sweden762IK Uven / Frölunda OL / IFK Göteborg Orientering13:15:00
Finland763Joutsenon Kullervo 113:15:00
Norge764Freidig 213:15:00
Norge765Freidig 313:15:00
Sweden766OK Roslagen / Rånäs OK 113:15:00
Sweden767Centrum OK 113:15:00
Sweden768Centrum OK 213:15:00
Sweden769OK Ravinen 213:15:00
Sweden770OK Ravinen 313:15:00
771Täby OK 213:15:00
Denmark772Allerød OK 113:15:00
Finland773MS Parma 213:15:00
Sweden774Frölunda OL 113:15:00
Sweden775Järfälla OK 113:15:00
Sweden776Järfälla OK 213:15:00
Sweden777Sundbybergs IK 213:15:00
Finland778Tampereen Pyrintö 313:15:00
Finland779Tampereen Pyrintö 413:15:00
Czech Republic780Czech West O-team 113:15:00
Czech Republic781Czech West O-team 213:15:00
Sweden782Kristinehamns OK / OK Torfinn / PKO Harpagan 113:15:00
Sweden783Skogsluffarnas OK / Umeå OK 313:15:00
Sweden784OK Linné 313:15:00
Sweden785OK Linné 413:15:00
Sweden786OK Linné 513:15:00
787Varegg Fleridrett 113:15:00
Sweden788IF Thor 213:15:00
Sweden789IF Thor 313:15:00
Sweden790Umeå OK 213:15:00
Sweden791Sundsvalls OK 213:15:00
Sweden792Sundsvalls OK 313:15:00
Norge793Østmarka OK 113:15:00
Czech Republic794USK Praha 113:15:00
Czech Republic795USK Praha 213:15:00
Norge796Ås-NMBU Orientering 113:15:00
Finland797Lapuan Virkiä 113:15:00
Sweden798OK Kullingshof 113:15:00
Sweden799Järla Orientering 513:15:00
Sweden800Järla Orientering 613:15:00
Norge801OK Moss 113:15:00
Czech Republic802SK OB Ostrava / SK Zabovresky Brno 113:15:00
Finland803Rasti-Jussit 113:15:00
Sweden804Tullinge SK 413:15:00
Sweden805OK Rodhen / Rasbo IK / Sigtuna OK 213:15:00
Norge806Lardal OL / Mjøs-o 213:15:00
Sweden807Ronneby OK 113:15:00
Sweden808Västerbergslagens OL 113:15:00
Norge809Fet OL / Raumar Orientering / Østmarka OK 213:15:00
810IFK Lidingö SOK 513:15:00
Norge811Porsgrunn OL 113:15:00
Sweden812Bredaryds SOK 213:15:00
Sweden813IFK Umeå 113:15:00
Sweden814Tyrving IL / Umeå OK 513:15:00
Sweden815Jönköpings OK / Kvarnsvedens GOIF OK 313:15:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen
Ungdomskavlen (265)
1001Karlskrona SOK 110:30:00
Sweden1002OK Ravinen 110:30:00
Norge1003Nydalens SK 110:30:00
1004Lynx 110:30:00
Sweden1005IKHP Huskvarna 110:30:00
Finland1006Espoon Suunta 110:30:00
Sweden1007Västerås SOK 110:30:00
1008Koovee 110:30:00
Czech Republic1009USK Praha 110:30:00
Sweden1010IF Thor 110:30:00
1011Czech West O-team 110:30:00
Finland1012Tampereen Pyrintö 110:30:00
Sweden1013Lerums SOK 110:30:00
1014Gränna-Bygdens OK / IKHP Huskvarna 210:30:00
Sweden1015Kungälvs OK 110:30:00
Sweden1016Tumba-Mälarhöjden OK 110:30:00
Norge1017Nydalens SK 210:30:00
1018OK Skogshjortarna 110:30:00
1019FK Göingarna / Hästveda OK 110:30:00
Sweden1020Täby OK 110:30:00
Sweden1021Nyköpings OK 110:30:00
1022OK Pan Århus 110:30:00
Sweden1023Södertälje-Nykvarn OF 110:30:00
Norge1024Oppsal Orientering 110:30:00
Sweden1025OK Alehof 110:30:00
Sweden1026Sävedalens AIK 110:30:00
1027Växjö OK 110:30:00
Sweden1028Sundsvalls OK 110:30:00
1029IFK Mora OK 110:30:00
Sweden1030OK Tyr 110:30:00
Sweden1031Snättringe SK 210:30:00
Norge1032Sandefjord OK 110:30:00
Sweden1033Kungälvs OK 210:30:00
Sweden1034Nyköpings OK 210:30:00
Sweden1035OK Orion 110:30:00
1036OK Linné 110:30:00
Sweden1037OK Kolmården 110:30:00
1038OK Denseln 110:30:00
Sweden1039Linköpings OK 110:30:00
Sweden1040Lunds OK 110:30:00
1041Freidig 110:30:00
Sweden1042NAIS Orienteringsklubb / OK Kolmården 210:30:00
Finland1043Helsingin Suunnistajat 110:30:00
Czech Republic1044TSM Kralovehradecko 110:30:00
Finland1045Tampereen Pyrintö 210:30:00
Norge1046Freidig 210:30:00
1047OK Pan Århus 210:30:00
Czech Republic1048USK Praha 210:30:00
Czech Republic1049OK Lokomotiva Pardubice 110:30:00
Sweden1050Åmåls OK 110:30:00
Sweden1051Snättringe SK 110:30:00
Czech Republic1052Czech West O-team 210:30:00
Norge1053Fet OL / Østmarka OK 210:30:00
Sweden1054Almby IK 110:30:00
Sweden1055OK Skogshjortarna 210:30:00
Norge1056Fossum IF 110:30:00
Sweden1057Sundbybergs IK 110:30:00
Sweden1058Järfälla OK 110:30:00
1059Kalmar OK 110:30:00
Sweden1060Åmåls OK 210:30:00
Sweden1061Hellas Orientering 110:30:00
Czech Republic1062USK Praha 310:30:00
Sweden1063Åmåls OK 310:30:00
Finland1064Kalevan Rasti 110:30:00
Sweden1065Karlskrona SOK 210:30:00
Sweden1066KFUM Örebro OK 110:30:00
Norge1067Fredrikstad SK 110:30:00
Sweden1068Stora Tuna OK 110:30:00
Czech Republic1069Czech West O-team 310:30:00
Denmark1070Horsens OK / Silkeborg OK 110:30:00
Sweden1071OK Hällen 110:30:00
1072Allerød OK 110:30:00
1073Ärla IF 110:30:00
Sweden1074OK Södertörn 110:30:00
1075Halden SK 110:30:00
Sweden1076Tullinge SK 110:30:00
Sweden1077OK Tor 110:30:00
Sweden1078Frölunda OL 110:30:00
Sweden1079Tjalve Orienteringsklubb 110:30:00
Norge1080Mjøs-o 110:30:00
Sweden1081Linköpings OK 210:30:00
Sweden1082Kalmar OK / SOK Viljan 210:30:00
Sweden1083OK Tor / Ärla IF 210:30:00
Norge1084Tyrving IL 110:30:00
Sweden1085OK Njudung 110:30:00
Sweden1086Tumba-Mälarhöjden OK 210:30:00
Sweden1087Sjövalla FK 110:30:00
Norge1088Oppsal Orientering 210:30:00
Sweden1089OK Alehof 210:30:00
Sweden1090OK Ravinen 210:30:00
Sweden1091Ronneby OK 110:30:00
Norge1092IL Dyre Vaa / Skien OK / Stokke IL 110:30:00
Norge1093Notodden OL / Skien OK 210:30:00
Norge1094Porsgrunn OL 110:30:00
Sweden1095IFK Göteborg Orientering 110:30:00
Norge1096Indre Østfold OK / OK Moss 110:30:00
Sweden1097Kils OK 110:30:00
Sweden1098OK Renen 110:30:00
Czech Republic1099TSM Kralovehradecko 210:30:00
1100Gävle OK 110:30:00
Sweden1101Jönköpings OK 110:30:00
Sweden1102Jönköpings OK 210:30:00
Sweden1103Jönköpings OK / OK Gränsen 310:30:00
1104Lillomarka OL 110:30:00
Sweden1105Tullinge SK 210:30:00
1106Tullinge SK 310:30:00
Sweden1107OK Djerf 110:30:00
Sweden1108Malungs OK Skogsmårdarna 110:30:00
Sweden1109Malungs OK Skogsmårdarna / OK Djerf 310:30:00
Sweden1110Helsingborgs SOK 110:30:00
Sweden1111Helsingborgs SOK 210:30:00
Sweden1112Skellefteå OK 110:30:00
Norge1113IF Sturla 110:30:00
Norge1114IF Sturla 210:30:00
Norge1115Verdal OK 110:30:00
Norge1116Frol IL / Verdal OK 210:30:00
Sweden1117Almby IK 210:30:00
Sweden1118Växjö OK 210:30:00
Sweden1119Växjö OK 310:30:00
Sweden1120Alfta-Ösa OK 110:30:00
Norge1121Fredrikstad SK 210:30:00
Sweden1122IFK Umeå / Robertsfors IK 110:30:00
Sweden1123Söders-Tyresö 110:30:00
1124OK Södertörn 210:30:00
Sweden1125Västerås SOK 210:30:00
Sweden1126Västerås SOK 310:30:00
Sweden1127Västerås SOK 410:30:00
1128Västerås SOK 510:30:00
Sweden1129Stora Tuna OK 210:30:00
Sweden1130Skogslöparna 110:30:00
Sweden1131Skogslöparna 210:30:00
Sweden1132OK Klemmingen 110:30:00
Sweden1133OK Löftan 110:30:00
Norge1134Oppsal Orientering 310:30:00
Sweden1135Mölndal Outdoor IF 110:30:00
Sweden1136Mölndal Outdoor IF 210:30:00
Sweden1137Finspångs SOK / Söderköpings OK 110:30:00
Norge1138Fossum IF 210:30:00
Norge1139Fossum IF 310:30:00
1140Fossum IF 410:30:00
Sweden1141Bredaryds SOK 110:30:00
Norge1142IL Koll 110:30:00
Sweden1143OK Hammaren 110:30:00
Sweden1144Strängnäs-Malmby OL 110:30:00
Sweden1145Strängnäs-Malmby OL 210:30:00
Sweden1146Dalaportens OL 110:30:00
Norge1147Halden SK 210:30:00
Norge1148Halden SK 310:30:00
Sweden1149KFUM Örebro OK 210:30:00
Sweden1150KFUM Örebro OK 310:30:00
Sweden1151Skarpnäcks OL 110:30:00
Sweden1152OK Roxen 110:30:00
Sweden1153OK Roxen 210:30:00
Norge1154Asker SK 110:30:00
Norge1155Asker SK 210:30:00
Sweden1156Skattkärrs SOK 110:30:00
Sweden1157OK Tranan 110:30:00
Sweden1158Leksands OK 110:30:00
1159Emmaboda Verda OK / Lindebygdens OK 110:30:00
Sweden1160FK Friskus-Varberg 110:30:00
Sweden1161FK Åsen / OK Gynge 110:30:00
Sweden1162Väsby OK 110:30:00
Norge1163Heming Orientering 110:30:00
Norge1164Heming Orientering 210:30:00
Sweden1165IFK Lidingö SOK 110:30:00
Sweden1166IFK Lidingö SOK 210:30:00
Sweden1167Attunda OK 110:30:00
1168Attunda OK 210:30:00
Sweden1169OK Tyr 210:30:00
Sweden1170OK Tyr 310:30:00
Sweden1171IFK Enskede 110:30:00
Sweden1172FK Göingarna / OK Skogsfalken 210:30:00
Finland1173Lynx 210:30:00
Finland1174Lynx 310:30:00
Sweden1175Gotlands OF 110:30:00
Norge1176Konnerud IL 110:30:00
Norge1177Konnerud IL 210:30:00
Sweden1178Tumba-Mälarhöjden OK 310:30:00
Sweden1179Linköpings OK 310:30:00
Finland1180Suunta Jyväskylä 110:30:00
Sweden1181Järla Orientering 110:30:00
Sweden1182Järla Orientering 210:30:00
Sweden1183Järla Orientering 310:30:00
Norge1184Nydalens SK 310:30:00
Norge1185Nydalens SK 410:30:00
Norge1186Nydalens SK 510:30:00
Sweden1187Ludvika OK 110:30:00
Sweden1188OK Skogshjortarna 310:30:00
Sweden1189Bredareds IF / OK Skogshjortarna 410:30:00
Sweden1190Domnarvets GOIF 110:30:00
Czech Republic1191TSM Praha 110:30:00
Czech Republic1192TSM Praha 210:30:00
Sweden1193Tjalve Orienteringsklubb 210:30:00
Poland1194PKO Harpagan 110:30:00
Sweden1195Lunds OK 210:30:00
Sweden1196Lunds OK / OK Kontinent 310:30:00
Sweden1197OK Renen 210:30:00
Sweden1198OK Renen 310:30:00
Sweden1199IK Vikings OK / OK Djerf 210:30:00
Sweden1200Västerviks OK 110:30:00
Norge1201Freidig 310:30:00
Sweden1202OK Tisaren 110:30:00
Sweden1203OK Tisaren 210:30:00
1204Bækkelagets SK / Raumar Orientering 110:30:00
Norge1205Bækkelagets SK 210:30:00
Sweden1206Tolered-Utby Ol-klubb 110:30:00
Norge1207OL Tønsberg og Omegn / Sandefjord OK / Skien OK 310:30:00
Sweden1208Täby OK 210:30:00
Sweden1209Täby OK 310:30:00
Sweden1210OK Vilse 87 / Ronneby OK 210:30:00
Sweden1211Tolered-Utby Ol-klubb 210:30:00
Sweden1212FK Herkules / Frölunda OL 210:30:00
Sweden1213Järfälla OK 210:30:00
Sweden1214Järfälla OK 310:30:00
Sweden1215OK Rodhen 110:30:00
Sweden1216IFK Göteborg Orientering 210:30:00
1217Ulricehamns OK 110:30:00
Sweden1218Lidköpings VSK / Ulricehamns OK 210:30:00
Sweden1219Sundbybergs IK 210:30:00
Sweden1220Sundbybergs IK 310:30:00
Sweden1221Sundbybergs IK 410:30:00
Sweden1222Göteborg-Majorna OK 110:30:00
Sweden1223Göteborg-Majorna OK 210:30:00
1224Kalevan Rasti 210:30:00
Czech Republic1225Czech West O-team 410:30:00
Sweden1226OK Milan 110:30:00
Sweden1227Fana IL / Umeå OK / Varegg Fleridrett 110:30:00
Sweden1228Vänersborgs SK 110:30:00
Sweden1229OK Linné 210:30:00
Sweden1230OK Linné 310:30:00
Sweden1231OK Landehof 110:30:00
Sweden1232OK Landehof 210:30:00
Sweden1233Sundsvalls OK 210:30:00
Sweden1234Sundsvalls OK 310:30:00
Sweden1235Sundsvalls OK 410:30:00
Norge1236Ås-NMBU Orientering 110:30:00
Norge1237Østmarka OK 110:30:00
1238Karlskrona SOK 310:30:00
Czech Republic1239Karlskrona SOK / SK SKI-OB Šternberk 410:30:00
Sweden1240Länna IF / Rasbo IK 110:30:00
Sweden1241OK Tylöskog 110:30:00
Sweden1242Eksjö SOK 110:30:00
Norge1243Gjø-Vard OL 110:30:00
Sweden1244IFK Göteborg Orientering 310:30:00
Sweden1245Söders-Tyresö 210:30:00
Norge1246Fredrikstad SK 310:30:00
Sweden1247OK Denseln 210:30:00
Sweden1248Alfta-Ösa OK 210:30:00
Sweden1249IFK Lidingö SOK 310:30:00
Sweden1250Västerbergslagens OL 110:30:00
Norge1251Bækkelagets SK / Nittedal OL / Østmarka OK 310:30:00
Sweden1252FK Herkules / Göteborg-Majorna OK 310:30:00
Sweden1253OK Kåre 110:30:00
Sweden1254OK Kåre 210:30:00
Sweden1255Väsby OK 210:30:00
Sweden1256Järfälla OK 410:30:00
Sweden1257OK Alehof 310:30:00
Norge1258Heming Orientering 310:30:00
Sweden1259OK Älgen 110:30:00
Sweden1260Garphyttans IF 110:30:00
Sweden1261Mälarö SOK 110:30:00
1262OK Hammaren 210:30:00
Sweden1263OK Orinto / OK Skogshjortarna 510:30:00
Sweden1264Arboga OK / Fagersta OK / Köping-Kolsva OK / Surahammars SOK 110:30:00
Sweden1265OK Tisaren 310:30:00
TiomilakavlenDamkavlenUngdomskavlen

Anmälningar 2022

Totalt anmälda887
Tiomilakavlen307
Damkavlen315
Ungdomskavlen265
Sweden594
Norge144
Finland94
Czech Republic29
Denmark19
Switzerland2
Poland2
Portugal1
Latvia1
Slovakia1